iPhone 7 Plus için PowerBank önerisi

Çikilop

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar yaklaşık iki haftadır kullanıyorum telefonu, standart kullanımda bir gün ancak götürüyor şarjı, bir seyahat firmasında hostluk yapıyorum ve şarj konusunda sıkıntı yaşıyorum. PowerBank önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zaten Apple kablonla kullanırsın bir sorun olmaz merak etme. Maddi olarak biraz abartı yüksek ama bir arkadaşımda Apple'ın smart case dediklerinden kullanıyor yani hem kılıf hem batarya olan.
iPhone 7 için Smart Battery Case - Siyah
Ama bence bu kadar vermeye değmez.

Zaten Apple kablonla kullanırsın bir sorun olmaz merak etme. Maddi olarak biraz abartı yüksek ama bir arkadaşımda Apple'ın smart case dediklerinden kullanıyor yani hem kılıf hem batarya olan.
iPhone 7 için Smart Battery Case - Siyah
Ama bence bu kadar vermeye değmez.

Almak istediğim şey Power Bank, otobüslerde iPhone şarj etmek çok riskli oluyor, geçen gün bir kaptanın 6s telefonu bozuldu, o yüzden bende Power Bank almaya karar verdim. İnanın 2 gündür telefonu şarja takamıyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı