iPhone 7 Plus kapandı açılmıyor

Daha fazla  
Arkadaşlar bu sabah telefonu elime aldığımda kapanmış bir vaziyetteydi ve açılmıyor. Gece yatarken hiçbir sorun yoktu, şarja taktım ve yere bıraktım.
Hard reset denedim işe yaramadı. Telefonu PC'ye bağladım iTunes de gözükmedi. Yedekleme de yapmamıştım hiç. Çözüm önerisi olan var mı? Ne yapmalıyım?

Garantisi biteli 1 ay oldu yardımcı olurlar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam çok basite kaçacak ama, farklı bir kabloyla falan şarz etmeyi denediniz mi? Belki kabloda sorun olmuştur,şarz etmemiştir. Veya soketinde falan bir sıkıntı vardır.

Hocam çok basite kaçacak ama, farklı bir kabloyla falan şarz etmeyi denediniz mi? Belki kabloda sorun olmuştur,şarz etmemiştir. Veya soketinde falan bir sıkıntı vardır.
Denedim evet. Farklı priz, şarj aleti,kablo. Tık yok. Sokette sıkıntı olabilir, bir baktırtacağım.

Kondansatörü yanmış bir tane. Anlık yüksek voltaj gelmiştir dedi. Uzun uğraşlar sonucu ( 3,4 saat de buldu sorunlu olanı ve tamiri için de 1,2 saat uğraştı.)
Parça fiyatı yok fakat işçiliğine 500TL istedi.

Son düzenleme:
Denedim evet. Farklı priz, şarj aleti, kablo. Tık yok. Sokette sıkıntı olabilir, bir baktırtacağım.

Kondansatörü yanmış bir tane. Anlık yüksek voltaj gelmiştir dedi. Uzun uğraşlar sonucu ( 3,4 saat de buldu sorunlu olanı ve tamiri için de 1,2 saat uğraştı.)
Parça fiyatı yok fakat işçiliğine 500TL istedi.

Bende de şu anda aynı sorun var hocam sabah kalktığımda telefon sarjdaydı aşırı sıcaktı ve açılmıyordu ne yapmalıyım.

Bende de şu anda aynı sorun var hocam sabah kalktığımda telefon sarjdaydı aşırı sıcaktı ve açılmıyordu ne yapmalıyım.

Alıntıladığınız mesajda yazıyor yapmanız gerekenler hocam. Şarja taktığınızda ekrana bir şey gelmiyorsa aynı durum olabilir. Kronikmiş bu sorun bu telefonlarda. Telefoncuya gidin durumu izah edin ama sağlam ekipmanlı ve tanıdığınız varsa daha güzel olur. Aynı durumu yaşıyor olmanız yüksek ihtimal.

Alıntıladığınız mesajda yazıyor yapmanız gerekenler hocam. Şarja taktığınızda ekrana bir şey gelmiyorsa aynı durum olabilir. Kronikmiş bu sorun bu telefonlarda. Telefoncuya gidin durumu izah edin ama sağlam ekipmanlı ve tanıdığınız varsa daha güzel olur. Aynı durumu yaşıyor olmanız yüksek ihtimal.

Telefon boştaykende ısınıyor hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı