iPhone 7 Plus Kılıf Önerisi

Kaiju

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar istediğim kılıf için gereksinimler şunlardır;

1. Telefonu kalınlaştırmasın zaten kılıfsız hali bile tek el kullanım için zor oluyor.
  2. Telefonu kavrayıp bir aya kendini salmasın, gevşemesin, kaliteli malzeme olsun.
  3. Elden kaymasın, cebe yapışmasın.
  4. Telefonu ve özellikle de kamerasını darbelerden korusun.

Bu aradığım özelliklerde kılıf bilen kullanan tecrübesi olan arkadaşlarımın önerilerini bekliyorum.

Dipnot: Lütfen denemeyip kullanmadığınız ürünleri önermeyin, teşekkürler yorum yapan herkese..

Son düzenleyen: Moderatör:
Alabilirsen, Apple’ın kendi özel deri kılıfları var onları öneririm, ben iPhone6 için almıştım memnun kaldım fakat sürekli tak çıkar yapmaman lazım ben o hatayı yaptığım için yanları çatladı ve silikon gibi gevşedi. Sen onu yapmazsan sorun olmaz.

Alabilirsen, Apple’ın kendi özel deri kılıfları var onları öneririm, ben iPhone6 için almıştım memnun kaldım fakat sürekli tak çıkar yapmaman lazım ben o hatayı yaptığım için yanları çatladı ve silikon gibi gevşedi. Sen onu yapmazsan sorun olmaz.
Kalınlaştırmıyor değil mi reis telefon zaten büyük bitane kılıf aldım tam korumalı fakat telefon zaten dev gibi bu iyice devleştirdi ele tam oturmuyordu şimdi hiç oturmuyor. Teşekkür ederim araştırıcam onu bir :)

Spigen'in Air Skin kılıfını kullanıyorum, aşırı memnunum. Hem çok şık duruyor, hem malzemesi kaliteli, alalı 3-4 ay kadar oldu salma yapmadı. Büyük darbelerden korumaz, çizikler için ideal.

Şimdiden hayırlı olsun, güle güle kullan. Ufak bir not olsun, kendi sitesi yerine Hepsiburada'yı vs. takip et, ben 25TL'ye almıştım siyah renk olanını. :)

Kalınlaştırmıyor değil mi reis telefon zaten büyük bitane kılıf aldım tam korumalı fakat telefon zaten dev gibi bu iyice devleştirdi ele tam oturmuyordu şimdi hiç oturmuyor. Teşekkür ederim araştırıcam onu bir :)

Spigen’in kılıfları kadar kalınlaştırmıyor diyebilirim. İnternetten bakabilirsiniz, koruyor mu derseniz elimden kaç kere üzerinde koruma yokken düştü, düz zeminlerde telefonun ekranına hiç bir zarar gelmiyor. Taşlık bi yere düşerse artık ona hiç bir kılıf engel olamaz zaten.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı