iPhone 7 Plus sıfırlanırsa iCloud ister mi?

asker24

Yoctopat
Daha fazla  
iPhone 7 Plus telefonumu Kısa bir süre önce bypass yaptırdım ve açtırdım. Bana satıcı dedi ki eğer sıfırlarsan tekrar senden iCloud isteyebilir, ben bundan tam emin olmak için hangi programa başvuracağım? Bir yardımcı olsanız mesela bazı iPhone kullanıcı iCloud istememiş sıfırladığında, telefonumu iCloud istemediğimi tam emin olmak için bir program var mı?

yardımcı olacak varmı.

yardımcı olacak varmı.

iPhone 7 Plus telefonumu Kısa bir süre önce bypass yaptırdım ve açtırdım. Bana satıcı dedi ki eğer sıfırlarsan tekrar senden iCloud isteyebilir, ben bundan tam emin olmak için hangi programa başvuracağım? Bir yardımcı olsanız mesela bazı iPhone kullanıcı iCloud istememiş sıfırladığında, telefonumu iCloud istemediğimi tam emin olmak için bir program var mı?

yardımcı olacak varmı.

yardımcı olacak varmı.
yardımcı ihtitacım var.

Son düzenleme:

Yardımcı olacak var mı?

Yardımcı olacak var mı?

Yardımcı ihtitacım var.

Merhaba iCloud ByPass işleminden sonra eğer cihaz sıfırlanırsa tekrar iCloud isteme oranı çok yüksek.

ByPass işleminde; Yazılımsal olarak sistemdeki açıklardan faydalanıp bu işlem yapılıyor.

ByPass işlemini siz yapacaksanız, YouTube ya da Google kaynaklarında bu işlemler ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Geri
Yukarı