iPhone 7 Safari Donma Sorunu

Makaleler
57
Daha fazla  
3 gün önce Teknosa'dan iPhone 7 32 GB aldım. Telefonu aldıktan 2 saat sonra sonra şarj etmek etmek istediğimde şarj almadığını fark ettim. Sonrasında telefonu geri götürdüm ve adaptör ve kabloda sorun olduğunu tesbit ettik. Bundan bu aparatları orijinalleri ile değiştirdim ve bu sorunu çözdüm. Fakat bir sorun daha dikkatimi çekiyor. Safirde ara sıra söyle bir uyarı çıkıp kilitlenme oluyor : Safari bir sorun oluştuğu için geri yüklendi. Yada komple Safiriyi kapatım açamam gerekiyor. Temiz kurulum yaptım fakat sorun devam ediyor. Çok fazla uygulamada yok. Sizce nasıl bir yol izlemeliyim ?

Pardon haklısınız gözümden kaçmış maalesef. Ama beta sürümünden sonra hala İOS 11.x.x serisi kusurlu.
Buradan yapılabilecek bir şey olduğunu düşünmüyorum. Temiz kurulum yapmak son şans, o da çürümüş zaten. Belki servis bile bir şey yapamaz sizi geçiştirir. Seçim sizin.

upload_2017-10-30_19-40-14.png

Site veya kendi mağazalarında 14 gün içinde üründen vazgeçerse değişim ve iade hakkınız bulunabiliyor ki sizin üründe kusurlu bir ürün. İade hakkınız vardır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı