iPhone 7 vs Samsung A8 2018

YellowFLAAASH

Hectopat
Daha fazla  
Xiaomi Mi 6 alacaktım, almışken tam alayım dedim sorun falan çıkar uğraşmıyım. Açıyım camı kırılır resmi garantisi yok. İnternet üzerinde satıcı bulmak zorunda kalırım. Yukarıda karşılaştırdığım telefonlar ön kamera arka kamera donanım olarak hangisi iyi? Hangisi uzun süre götürür.

Son düzenleyen: Moderatör:
Haklısınız o yüzden sordum yukardaki soruyu bakarsanız. Onlar önemli benim için. Apple tarafında bana göre Iphone 7, 7 plus sonrası almaya değmez. Iphone X alınır fakat paran varsa, Iphone 8 resmen gerilemiş gözlemime göre resmen işlemciyi değiştirip sürmüşler. A8 2018, Iphone 7 kamera olarak hangisi üstün ön arka. Ve hangisi daha uzun ömürlü olur arkadaşlar.

Iphone 7 modeli donanım, performans ve arka kamera olarak bariz daha iyi. İkisi arasından kesinlikle Iphone 7 alınmalı. A8 2018 bu fiyatları hak edecek bir model değil. O fiyata çok daha iyi telefonlar var. Mate 10, S7 serisi, XZ, XZ1, HTC U11, Mi 6 modellerine de bakabilirsin.

Iphone X o parayı sana hak ediyorsa 8 modelleri hak ediyor anlamına geliyor. Ekran kasa oranı, ekran ve tasarım dışında 8 modelleriyle arasında pek bir fark yok. RAM, çift kamera ve batarya dışında 8 ile benzer özelliklere sahip. RAM, çift kamera olarak ise 8 Plus ile aynı, batarya da 8 Plus daha iyi.

Yorumumu okuyun üstteki 8 ve 8 plus değişiklik göstermeden resmen islemciyi değiştir sür olmuş bana göre 8 ve 8 plus haketmiyor parasını o yüzden technopat bile 2018 mart telefon tavsiyesine sadece Iphone 7 koymuş. Iphone X parası bol olan alır hakediyor mu bana kalsa işletim sistemi kapalı olduğundan hak eder anca donanım olarak daha üstün telefonlar var.

Ben bu modelleri seçme nedenim biri 2018 model uygun fiyatlı haketmiyor olabilir. Öbürüde iphone 7 hangisi daha uzun ömürlü ve kamerası iyidir sorusuydu. Android den biraz tiksindim gibi çok illallah çektim. Iphone seçme nedenim garantisi fanboy değilim ios kullanmadığım için az meraklıyım.

Son düzenleme:
8 ve 8 Plus modelleri kamera, donanım ve performans olarak 7 modellerinden daha üstün. Tasarım olarak benzerlik gösterebilir, sadece donanım tarafında neredeyse iki kat fark var. Dahili depolama ve ekran olarakta 8 modelleri daha iyi. Ayrıca 4K 60 FPS desteği de geldi 8 modellerine. 7-7 Plus 4K 30 FPS kaydı yapıyordu. İşletim sistemi için hak eder diyorsan diğer Iphone modelleri içinde bunu demen gerek, hiçbir telefon da o parayı hak etmiyor. Donanım olarakta 8-8 Plus ve X modelleri bütün Android telefonlarından daha güçlü ve daha performanslı. Donanım olarak daha üstün telefonlar var söylemi yanlış.

Donanım performans olarak ahım şahım bir fark göremedim. 7 ve 8 arasında kamera olarak izlediğim videolara göre 1 tık iyi 8 modeli. Donanım olarak SD 845 kastediyorum. Baya yüksek puanlar elde etmiş.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı