iPhone 7'de veri nasıl kurtarılır?

gkhankry

Femtopat
Selam arkadaşlar. Ufak kardeşim iPhone 7 telefonumdaki tüm verileri silmiş. Geri getirmenin bir yolu var mı acaba? Hiçbir şey olmasa dahi fotoğraflarım geri bile gelse yeter. Bir telefoncuya gittim; mümkün olmadığını, üretici şirket Apple bile geri getiremez dedi. Sen yine de üstüne veri yazma dedi. Burada ne dediğini anlamadım. Ben yine de forumda danışmak istedim, şimdiden teşekkürler. Soracak arkadaşlara iCloud yedekleme kesinlikle yok. Yedek maalasef almadım.

Yedek yoksa maalesef bir şey yapamazsınız. iTunes veya iCloud yedeği şart.

Üçüncü parti programlar belki işe yarayabilir ama pek ihtimal vermiyorum.
Tamam Utku cevapların için teşekkür ederim.
Ben fotoğrafların üzerine bir bardak soğuk su içsem yeridir galiba :)
Komiser ya da yardımcısı olan tanıdığın varsa karakolda çok kolay çözülür. Ama tanıdık lazım.

Malasef yok kardeş telefoncu veri kurtarma şirketleri var telefon parası kadar para isterler veri falanda kurtaramazlar paran boşa gider dedi.
Arkadaşlar kusura bakmassa'nız birşey daha sormak istiyorum üzerine veri yazmak ne demek bunu anlamadım telefoncu söyledi bunu bana yani telefonu kullanmam sıkıntımı kullanmaya devam edersem veri kurtarmam Zorlaşırmı Çok zor diyorlar ama ben fotoğraflarımı kurtarmanın tüm yollarını denemeyi düşünüyorum. Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
Selam arkadaşlar. Ufak kardeşim iPhone 7 telefonumdaki tüm verileri silmiş. Geri getirmenin bir yolu var mı acaba? Hiçbir şey olmasa dahi fotoğraflarım geri bile gelse yeter. Bir telefoncuya gittim; mümkün olmadığını, üretici şirket Apple bile geri getiremez dedi. Sen yine de üstüne veri yazma dedi. Burada ne dediğini anlamadım. Ben yine de forumda danışmak istedim, şimdiden teşekkürler. Soracak arkadaşlara iCloud yedekleme kesinlikle yok. Yedek maalasef almadım.

Dostum, sen bu telefona herhangi bir uygulama yüklediysen iCloud hesabının veya iCloud'a kayıt ettiğin bir e-posta olması lazım. Eğer hiçbir ayarla oynamadıysan da fotoğrafları yedekleme otomatik açık olur. Yani bilgisayar üzerinden iCloud'a girip App Store için kullandığın e-posta ve şifre ile giriş yaparsan fotoğraflarına ulaşabilirsin.

Geri
Yukarı