iPhone 7'den SE 2020'ye geçmeye değer mi?

ersanmrtoglu

Picopat
Toz dahi olmayan 2022/07'ye kadar garantili iPhone 7'den üstüne yaklaşık 3 bin lira ekleyerek SE 2020'ye geçmeye değer mi?
(Çentikli telefon sevmiyorum)

Toz dahi olmayan 2022/07'ye kadar garantili iPhone 7'den üstüne yaklaşık 3 bin lira ekleyerek SE 2020'ye geçmeye değer mi?
(Çentikli telefon sevmiyorum)
Hocam performans haricinde hiçbir farkı yok pil vb performans farkı ama devasa A13 çip kullanıyor ve baya uzun bir süre güncelleme alacak. Çentikli telefon derken neyi kastettiniz?

Hocam performans haricinde hiçbir farkı yok pil vb performans farkı ama devasa A13 çip kullanıyor ve baya uzun bir süre güncelleme alacak. Çentikli telefon derken neyi kastettiniz?
iPhone X ve üzeri telefonları söylüyor.
Yani çentikten cidden nefret ediyorsanız alın. Bence sırf çentik var diye vazgeçmeyin. Çünkü eski kasada çıkmış son telefon 2. nesil olacak.

Şu an geçmeyin iPhone 7 hala kullanılabilir durumda. Eğer aceleniz yok ise bekleyin derim. Apple, Nisan 2022'de iPhone SE 3'ü tanıtacak çıkacak olan telefonun XR kasasında ve A15 Bionic işlemciye sahip olacak onu alın derim.
Hocam xr kasasında falan olmıcam zaten apple bu telefonu sırf eski kasa tipini sevenler için getirdi iphone 8 plus boyutlarında olur sadece ve a15 bionic çip olur 2022de çıkabilir ama arkadaşın bütçesinin yeteceğini sanmıyorum 2022de dolar 13 lira falan olur.

@464718 XR kasasında gelecek.

@464718 XR kasasında gelecek.

Hocam resmi bir açıklama var mı?

Hocam performans haricinde hiçbir farkı yok pil vb performans farkı ama devasa A13 çip kullanıyor ve bayağı uzun bir süre güncelleme alacak. Çentikli telefon derken neyi kastettiniz?

XR ve 11 gibi cihazları kastetmiştim. Performans olarak güçlü olsa da bence dıştan tam bir iPhone gibi durmuyor. (kişisel fikrim)
Zaman ayıran herkese teşekkürler. Bu arada bence de SE 3, XR kasasında çıkacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
XR ve 11 gibi cihazları kastetmiştim. Performans olarak güçlü olsa da bence dıştan tam bir iPhone gibi durmuyor. (kişisel fikrim)
Zaman ayıran herkese teşekkürler. Bu arada bence de SE 3, XR kasasında çıkacak.

XR ile ebatlar aynı kalıp Apple logosu ortaya gelecek sanırım.

Hocam bence asıl iPhone kasası bu olduğu için bu asıl iPhone gibi duruyor bu benim kişisel fikrim ama bence işlevsellik daha önemli.

İşlevsellik konusu çok doğru. Ekstradan taşınabilirlik benim için önemli bu yüzden 6-7-8-SE 2 kasası ideal.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı