iPhone 7'yi 489 pil döngüsü ile değişim yaparlar mı?

Odinci

Femtopat
Daha fazla  
Hayırlı ramazanlar dilerim. Benim 1 senedir kullandığım iPhone 7 cihazımın batarya şarj döngüsü 489 olmuş ve garantiye göndermeyi planlıyorum. 489 pil döngüsü ile değişim yaparlar mı? Süreci açıklarsanız sevirim. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
500 pil döngüsünün altındayken pil sağlık yüzdesi %80 civarına düştüyse yaparlar. Ama sen sınırdasın 500 döngüden sonra garanti kapsamında işlem yapmıyorlar genelde. Yani anormal bi eskime olması lazım 500 şarj döngüsü sonucu pilin ömrünün azalacağı zaten beklenen bir şey.

Şarj döngüsüne nereden bakılıyor?
Bilgisayardan iBackup Bot uygulamasından baktım.
500 pil döngüsünün altındayken pil sağlık yüzdesi %80 civarına düştüyse yaparlar. Ama sen sınırdasın 500 döngüden sonra garanti kapsamında işlem yapmıyorlar genelde. Yani anormal bi eskime olması lazım 500 şarj döngüsü sonucu pilin ömrünün azalacağı zaten beklenen bir şey.
Bu şekilde göndersem yapmazlar mı?

Bence çok kurcalamayın. Verin servise gitsin. İsteklerinizi belirtin. Servisin belirttiği sürelerde alırsınız. Eğer girmezse istersiniz geri verirler.

Hayırlı ramazanlar dilerim. Benim 1 senedir kullandığım iPhone 7 cihazımın batarya şarj döngüsü 489 olmuş ve garantiye göndermeyi planlıyorum. 489 pil döngüsü ile değişim yaparlar mı? Süreci açıklarsanız sevirim. Teşekkürler.
Şarj döngüsü 489 oldu diye değişim yapmazlar. Pil ile ilgili çabuk bitme, şarj olmama gibi bir sorun varsa pil değişimi olabilir.

Geri
Yukarı