iPhone 8 Plus alınır mı?

Teedy

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu ay sonu telefon alacağım. iPhone 8 Plus almayı planlıyorum. Sizce alınır mı halen?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben o cihaza 4000 TL den fazlasını vermem şahsen. O fiyata alınabilecek çok daha iyi android telefonlar var. 2. El 3500 TL civarına alınabilir belki ama onun dışında bence alınmaz.

Onun yerine iPhone XR almak her açıdan daha mantıklıdır diye düşünüyorum. XR hem daha yeni hem daha fazla batarya demek. Çoğu yeni teknolojiyi destekliyor XR. Bütçenizi 400 TL arttırmanız gerekebilir.

Halen alınabilecek bir telefon eğer sıfır fiyatından çok uyguna bulunduysa.
Öteki türlü seçim yapacak olsam S10+ modeline de bakabilirdim sıfır fiyatları ikisininde aynı ve birçok avantajı mevcut (Çerçevesiz ekran, ekrandan parmak izi okuyucu, üçlü kamera kurulumuyla bir sürü çekim açısı, 3.5mm kulaklık jakı, Dinamik Amoled + HDR10 ekran, yanlış hatırlamıyorsam HDR10 video çekimi) gibi birçok artısı mevcut.
Ha ben telefonu sadece arama, sosyal medya (ağırlıklı) ve oyun için kullanıyorum sadece, öyle yazılımsal oyuncaklar beni alakadar etmez diyorsanız Apple bir numaralı tercih olmalı fakat yine X modeli ile arasında kalınabilir. Çünkü uygulamaların ve oyunların optimizasyonu Apple cihazlarda daha yüksek.

Halen alınabilecek bir telefon eğer sıfır fiyatından çok uyguna bulunduysa.
Öteki türlü seçim yapacak olsam S10+ modeline de bakabilirdim sıfır fiyatları ikisininde aynı ve birçok avantajı mevcut (Çerçevesiz ekran, ekrandan parmak izi okuyucu, üçlü kamera kurulumuyla bir sürü çekim açısı, 3.5mm kulaklık jakı, Dinamik Amoled + HDR10 ekran, yanlış hatırlamıyorsam HDR10 video çekimi) gibi birçok artısı mevcut.
Ha ben telefonu sadece arama, sosyal medya (ağırlıklı) ve oyun için kullanıyorum sadece, öyle yazılımsal oyuncaklar beni alakadar etmez diyorsanız Apple bir numaralı tercih olmalı fakat yine X modeli ile arasında kalınabilir. Çünkü uygulamaların ve oyunların optimizasyonu Apple cihazlarda daha yüksek.

Arkadaşımdan 2 en alıcağım 3 aylık dağa cihaz 4.300 e anlaştık gene bir soriyim dedim
Eğer iPhone takıntınız yoksa başka markalara yönelebilirsiniz.
Ben şahsen Huawei öneriyorum o kadar para vermeye gerek yok.
ben genelde telefon kullanmam pc dir işim ama dışarıda olunca flim izlyorum clash of clans oynuyorum başka oyun oynamam büyük ekran olması benim için hep daha iyi
Onun yerine iPhone XR almak her açıdan daha mantıklıdır diye düşünüyorum. XR hem daha yeni hem daha fazla batarya demek. Çoğu yeni teknolojiyi destekliyor XR. Bütçenizi 400 TL arttırmanız gerekebilir.
2 el alıcağım dostum 4300 e arkdaşından 3 aylık cihaz
Ben o cihaza 4000 TL den fazlasını vermem şahsen. O fiyata alınabilecek çok daha iyi android telefonlar var. 2. El 3500 TL civarına alınabilir belki ama onun dışında bence alınmaz.
4300 e alıcağım arkdaşımdan 3 aylık cihaz sence değermi

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı