iPhone 8 Plus Şarj Esnasında Kapandı ve Tekrar Açılmıyor

escapetr

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 1 ay önce Gürcistan'dan almış olduğum iPhone 8 Plus'ım şarjdaydı, bildirimleri kontrol etmek için elime aldığında açamadım. İnternette gördüğüm ses kısma/açma tuşlarıyla güç butonuyla uygulanan çözümleri denedim fakat nafile. Telefonu daha hala BTK'nın sitesine kaydettirmemiştim. Apple'ın sitesinde garanti kapsamında gözüküyor fakat sanırım serviste hizmet görebilmesi için kaydettirmem gerekiyor? Birkaç sorum var bu konularda:
  • Telefon açılmasa bile kaydını yaptığımda kayıt sisteme düşer mi yoksa telefonu açamadığımdan dolayı kaydedilmemesi gibi bir durum söz konusu olabilir mi?
  • Telefonu hangi teknik servise göndermem konusunda tavsiyesi olan varsa beni aydınlatabilir mi arkadaşlar? Bir sürü teknik servis var ve telefonu gönderdiğim halden daha kötü bir şekilde geri almaktan korkuyorum.
Up
Edit: İleride böyle bir sorunu olup merak eden arkadaşlar olursa diye 1. sorumun cevabını BTK'dan almış bulunmaktayım. Herhangi bir sıkıntı olmayacağını kayıt edebileceğimi söylediler.
2. Soruma gelecek olursam Pupa Bilişim'e göndermeyi düşünüyorum cihazımı. Hala önerilere açığım.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı