iPhone 8 Plus vs Redmi Note 10 (64/4)

eymentkm1

Centipat
Yer
İstanbul/Bahçelievler
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ram: 8GB
Ekran Kartı: Asus Rog Strix Gtx 970
İşlemci: İntel i5 6.nesil
Ssd: Sandisk 500 gb m2 ssd + wd green 250 gb sata ssd
Anakart: Asus prime b250 mk
Merhaba arkadaşlar, bende Redmi Note 10 var. Ve hiç memnun değilim. Kasıyor kamerası kötü önemli bir işim olduğunda açılmıyor. Bunu yüzünden iPhone geçmek istiyorum bütçem için en fazla iPhone 8 Plus alabilirim. Hala alınır mı? Kaç yıl götürür?

Veya biraz daha zorlayıp iPhone X mi alayım?

Son düzenleyen: Moderatör:
8 Plus tahminlerime göre iOS 17 alır en son. O da 2 yıllık bir destek demek en fazla. 18 alırsa 3 yıl diyebilirsin. Redmi Note 10'dan pil ve ekran dışında her yönü iyidir bence. iPhone X'da kronik sorunlar var. Muhtemelen aynı sürümde destekleri kesilecek. Ekran kalitesi çok önemli değilse 8 Plus öneririm.

Merhaba arkadaşlar, bende Redmi Note 10 var. Ve hiç memnun değilim. Kasıyor kamerası kötü önemli bir işim olduğunda açılmıyor. Bunu yüzünden iPhone geçmek istiyorum bütçem için en fazla iPhone 8 Plus alabilirim. Hala alınır mı? Kaç yıl götürür?

Veya biraz daha zorlayıp iPhone X mi alayım?

Bayağıdır iPhone X kullanıyorum. Kronik problemleri var yok değil fakat temiz bir tane bulup alabilirseniz kesinlikle öneririm. Face ID sinin sağlam olmasına dikkat edin. Tamir vs. yapılmışsa cihaza en ufak hatada bozulan bir şey. Face ID sağlamsa ya tamir görmemiştir, ya da işinin ehli birisi tarafından tamir edilmiştir.

Ayrıca belirtmem gerekiyor özellikle iPhone 11'den önceki IPhone'lar pil performansı olarak Android telefonlara göre çok zayıf. Kalan kamera, ekran vs olarak kağıt üstünde Android modeller daha iyi olabilir fakat kullanınca göreceksiniz teknik özellikler her şey demek değil.

Çıktığından beri İphone 8 plus kullanıcısı biri olarak telefonun performansından fazlasıyla memnunum ancak artık pili beni değiştirmelisin diye bağırıyor. Günü çıkaramıyorum ve yanımda powerbank ile gezmek zorunda kalıyorum. Yakın dönemde üst model bir İphone serisine geçmeyi düşünüyorum. Şu an alınabilecek en alt İphone serisinin 12 olduğunu düşünüyorum ben.​

Yeni konular

Geri
Yukarı