iPhone 8 yedek parçalar nereden bulunur?

KralTektir

Attopat
Elimde iPhone 8 var. Hemen konuya geçiyorum. Geçenlerde Bit pazarına gitmiştim. Birkaç şey alıp tamir etmek istiyordum. Daha önce de yapıp satmıstım. 1 Acer laptop ve 1 adet klavye aldım ve tezgahtaki iPhone 8 dikkatimi çekti. Amca ile 65 TL anlaşıp eve geldim. iPhone 8 inceledim ve anakart çalışıyordu. Bu yüzden tamir olabilir cihazdı ama şu zamana kadar hiç iPhone 8 parçası ne aldım ne de tamir ettim. Bir suru site var bu anlamda. Hangi siteden iPhone 8 ekranı, bataryası, bir de kasası bulurum? Bilen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:

Gökkayahan

Hectopat
Kusura bakmayın ama, iPhone 8'in home butonunu bile 65 liraya alamazsınız. Neyden söz ettiğinizi anlamadım, cümleler de devrik ve anlamsız. Moderatörler hiç kusura bakmasın ama 3 dakika önce neyi düzenlemişler de konuyu onaylamışlar, bize de anlatırlarsa kendileri konu sahibine yardımcı olalım. Değilse de kendileri bilir, istediklerini yapıyorlar zaten. Şu konuya bak ya.

KaptanINO

Centipat
Makaleler
4
Çakmadır o. Gerçek olsa yerinde duramazsın. Telefonun Çin'den aldığın kılıfı o kadar. Ya adam çok ölücu ya da çakma.

Emir Bozat

Centipat
Yer
Ev
Sağlam anakart ve orijinal iPhone 8 ve 65TL hiç sanmıyorum replika cihazdır o herhangi bir fotoğraf atma şansınız var mı?

Yukarı