iPhone 8 yedek parçalar nereden bulunur?

KralTektir

Attopat
Katılım
21 Nisan 2021
Mesajlar
61
Elimde iPhone 8 var. Hemen konuya geçiyorum. Geçenlerde Bit pazarına gitmiştim. Birkaç şey alıp tamir etmek istiyordum. Daha önce de yapıp satmıstım. 1 Acer laptop ve 1 adet klavye aldım ve tezgahtaki iPhone 8 dikkatimi çekti. Amca ile 65 TL anlaşıp eve geldim. iPhone 8 inceledim ve anakart çalışıyordu. Bu yüzden tamir olabilir cihazdı ama şu zamana kadar hiç iPhone 8 parçası ne aldım ne de tamir ettim. Bir suru site var bu anlamda. Hangi siteden iPhone 8 ekranı, bataryası, bir de kasası bulurum? Bilen var mı?
 
Son düzenleyen: Moderatör:

Gökkayahan

Hectopat
Katılım
27 Nisan 2018
Mesajlar
1.134
Çözümler
5
Kusura bakmayın ama, iPhone 8'in home butonunu bile 65 liraya alamazsınız. Neyden söz ettiğinizi anlamadım, cümleler de devrik ve anlamsız. Moderatörler hiç kusura bakmasın ama 3 dakika önce neyi düzenlemişler de konuyu onaylamışlar, bize de anlatırlarsa kendileri konu sahibine yardımcı olalım. Değilse de kendileri bilir, istediklerini yapıyorlar zaten. Şu konuya bak ya.
 

KaptanINO

Centipat
Katılım
27 Temmuz 2020
Mesajlar
2.019
Makaleler
4
Çözümler
12
Çakmadır o. Gerçek olsa yerinde duramazsın. Telefonun Çin'den aldığın kılıfı o kadar. Ya adam çok ölücu ya da çakma.
 

Emir Bozat

Centipat
Katılım
9 Eylül 2019
Mesajlar
782
Çözümler
3
Yer
Ev
Sağlam anakart ve orijinal iPhone 8 ve 65TL hiç sanmıyorum replika cihazdır o herhangi bir fotoğraf atma şansınız var mı?
 
Yukarı