iPhone "Apple kimliğini ayarlayın" uyarısı

EmreSs07

Decapat
iCloud hesabıma giriş yapmama rağmen Apple kimliğini ayarlayın uyarısı veriyor. Uyarıya tıklayıp giriş yapıyorum 1 dk sonra yine aynı uyarı çıkıyor. Önceden böyle bir sorun yoktu bu sabah bir anda çıkmaya başladı. Yok mu bir çözümü arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.

iCloud hesabıma giriş yapmama rağmen Apple kimliğini ayarlayın uyarısı veriyor. Uyarıya tıklayıp giriş yapıyorum 1 dk sonra yine aynı uyarı çıkıyor. Önceden böyle bir sorun yoktu bu sabah bir anda çıkmaya başladı. Yok mu bir çözümü arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.

Hesabında boş olan doldurman gereken alanlar olabilir. SS atar mısın hesabını bulurlayarak.

Hesabında boş olan doldurman gereken alanlar olabilir. SS atar mısın hesabını bulurlayarak.

Hocam "bazı hesap servisleri yeniden giriş yapmanızı gerektiriyor" diyor uyarının altında giriş yaptıktan sonra da gitmiyor şimdiye kadar çıkmıyordu, hesapta doldurmam gereken alanlar dolu zaten anlam veremedim.

Sen SS çek at ben anlamadım dostum muhtemelen hesaplarla ilgili problem yaşıyorsun. Görsem belki şöyle yap diyeceğim.

Ben bu uyarı ile dün gece karşılaştım. Ama Apple tarafında bir sorun oluşmuş. Şuan düzelmiş olması lazım. Ben bugün şifremi tekrar girdiğimde bir daha karşılaşmadım bu uyarı ile.
C8F85ACB-3C2E-4355-8C55-0F731CAFF495.png

Geri
Yukarı