iPhone Deji batarya kullanılır mı?

Wexiar

Hectopat
Makaleler
2
Selamlar. Şu anki bataryam 2-3 saatlik aktif kullanımda bitiyor. iPhone 7 kullanıyorum. Deji marka batarya çok övülüyordu ben de sipariş verdim. Kullanan varsa deneyimlerini paylaşabilir mi acaba? Teşekkürler.

Vegas

Kilopat
Makaleler
1
Deji 3810 mAh olan modeli kullanıyorum yaklaşık 2 ay kadar oldu. Performansında bir azalma yaşamadım bugüne kadar. Daha uzun süreli kullanımda ne olur bilmiyorum. Şimdilik memnunum. Bataryayı %20-85 arası dolduruyorum sürekli rutin bu şekilde.

Evil Belief

Decapat
Makaleler
3
Kullanılır. Performansta azalma genelde 6. aydan sonra başlar.

Orijinal almıyorsanız alabileceğiniz en mantıklı yan sanayi markalardan biri.

Pluxy01

Kilopat
Başta iyi gibi gelse de birkaç ay sonra berbat hale geliyor. Gün sonunu zor getiriyorum az kullanmama rağmen. Yazın başında takmıştım. Orijinal takın diyecem onlar da 600 TL olmuş. Size kalmış.

DarKSaGaa

Kilopat
Makaleler
19
Piyasada orijinal iphone bataryası diye birşey yok arkadaşlar. Telefoncular size orijinal diye muadil A kalite takıyor ama o bile çöp.

Deji en mantıklı tercih olacaktır, hatta Deji MAX serisi alın.

PolluxVega

Centipat
7 aydır max serisini kullanıyorum telefon 6s bir problem çıkarmadı, sadece normal bataryaya göre biraz geç doluyor o da amperi fazla olduğundan, bir de pil sağlığı hiç düşmüyor yine amperden dolayı olduğunu düşünüyorum. Süre olarak 1 günü çıkarıyor ama kullanıma göre değişir tabi oyun oynamıyorum ben sadece sosyal medya başka bir şey yok.

Vegas

Kilopat
Makaleler
1
Piyasada orijinal iphone bataryası diye birşey yok arkadaşlar. Telefoncular size orijinal diye muadil A kalite takıyor ama o bile çöp.

Deji en mantıklı tercih olacaktır, hatta Deji MAX serisi alın.
Bende sordum bir telefoncuya bana orijinal dediler, biraz daha üstüne gidince 'Piyasa Orijinali' diye bir tabir duydum :D

Yeni konular

Yukarı