iPhone Depolama Alanı Doldu

Ahmmeet

Hectopat
Daha fazla  
Bende 128 GB iPhone 7 var fakat alalı 6-7 ay oldu depolama alanı dolu diye uyarı geldi baktığımda bunu gördüm. Nedeni nedir ? Garanti veya apple store a falan gitmeme gerek var mı? Cevaplarınız için teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• FC834666-B403-4AE8-93C5-2D0248FCDE2B.png
    FC834666-B403-4AE8-93C5-2D0248FCDE2B.png
    51,1 KB · Görüntüleme: 264
Son düzenleyen: Moderatör:
İlk kez böyle birşey görüyorum. Muhtemelen bir iOS 11 Bug'ı olabilir. Kapatıp açmayı deneyin ilk önce olmazsa yedek alın ve sıfır kurulum yapın. Buda çare olmazsa bir Apple Store'a götürmeniz gerekebilir.

Hard Reset denediniz mi birde? Yapmadıysanız telefon açıkken Uyku + Ses Düşürme tuşuna basılı tutun. Apple logosu gelince bırakın. Daha uzun süre tutarsanız tuşu DFU moda girer dikkat !

İlk kez böyle birşey görüyorum. Muhtemelen bir iOS 11 Bug'ı olabilir. Kapatıp açmayı deneyin ilk önce olmazsa yedek alın ve sıfır kurulum yapın. Buda çare olmazsa bir Apple Store'a götürmeniz gerekebilir.

Hard Reset denediniz mi birde? Yapmadıysanız telefon açıkken Uyku + Ses Düşürme tuşuna basılı tutun. Apple logosu gelince bırakın. Daha uzun süre tutarsanız tuşu DFU moda girer dikkat !
Her zaman değişiyor. O dediğiniz hard reset içindeki resimleri , kişileri siler mi hard reset yapmadan önce yedekleme yapmama gerek var mı ?

Dosya Ekleri

• 90FD4F97-3756-4632-8E66-19389CAF7AC2.png
    90FD4F97-3756-4632-8E66-19389CAF7AC2.png
    51,7 KB · Görüntüleme: 247
Hard Reset telefonun ekranı yanıt vermediğinde yapılan zorlama iPhone'u yeniden başlatma işlemidir. Apple logosu çıkınca tuşu bırakırsanız verileriniz silinmez ama Apple logosu çıktıktan sonra basılı tutmaya devam ederseniz iPhone kurtarma modu yani DFU moda girer.

Dediğim gibi Hard Reset deneyin iPhone'unuzda. Olmazsa yedek alıp sıfır kurulum yapmanızı öneririm.
iOS 11.1 Beta 4 çıktı yaklaşık 30 dk. önce isterseniz birkaç gün dişinizi sıkıp tam sürüm çıkınca iOS 11.1'e temiz kurulum da yapabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı