iPhone Depolama Alanı Sorunu

Makaleler
2
İlk başta 1GB boş alanım kaldığı için telefonu bilgisayara bağladım fotoğrafları aktaracaktım. iTunes'da fotoğraflar dedim, (telefonu bağladıktan sonra tabii) bir klasör seçtim, yedekle dedim. Oyunlarımı vs. yedekledi nedense. Sonra da telefon uyarı verdi alan yok diye. Baktım 100MB boş alan kalmış! Telefondan Ayarlar içerisinden kullanılan alana baktığımda, oyun, resim vb. boyutları topladığımda 100BM boş kalacak bir olay yok. Bilgisayarda da hala 1GB boş alan gözüküyor ama telefon içinde 100MB. Sorun nedir?

Bunun sebebi itunes eşzamanlama yaparken uygulamaları cihaza kopyalayıp tekrardan kendi bilgisayar içine atıyor. sistem ancak böyle yedekleme yapabiliyor. Cihazını yeniden başlat ve bilgisayara bağlayınca masaüstündeki bilgisayarım üzerinden aygıtını bul ve resimler ve videoları içeri aktar. bu arada yedeklemen sürekli hata verecek çünkü baştatadaa belirttiğim gibi itunes cihaza kopyalayıp yeniden pcye atacak. yüksek boyutlu bir uygulamayı sil

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı