iPhone eski telefondan yeni telefona fotoğraf nasıl aktarılır?

EraY Dnz

Hectopat
Herkese merhaba, eskiden 6S kullanıyordum iPhone 11 aldım ve sizlere bir sorum olacak. Telefonu az önce açtım kurdum kurulum ekranında iCloud ile eski telefondan aktarmayı seçtim tüm uygulamalar falan geldi fakat fotoğraflar gelmedi ne yapmam lazım gelmesi için? 7.400 fotoğrafım falan var.

iCloud Fotoğrafları özelliği açık mı? Kontrol etmek için ayarlara girin ve üstte çıkan Apple ID isminize tıklayın. iCloud’a basın ve kontrol edin.

iCloud’da var ise gelmesi gerekli. Arkadaşım da benzer bir durum yaşadı. Birkaç saat içinde yavaşça geliyor tüm fotoğraflar. iPhone 11’de düşük güç modunu açmayın ve biraz bekleyin. Sonrasında cihazı yeniden başlatın.

ICloud'da var ise gelmesi gerekli. Arkadaşım da benzer bir durum yaşadı. Birkaç saat içinde yavaşça geliyor tüm fotoğraflar. iPhone 11'de düşük güç modunu açmayın ve biraz bekleyin. Sonrasında cihazı yeniden başlatın.

Şimdi şarja takıp yeniden başlattım bekliyorum.

ICloud'da var ise gelmesi gerekli. Arkadaşım da benzer bir durum yaşadı. Birkaç saat içinde yavaşça geliyor tüm fotoğraflar. iPhone 11'de düşük güç modunu açmayın ve biraz bekleyin. Sonrasında cihazı yeniden başlatın.

@eax hocam bir de bir şey soracağım telefonda kurulum yaparken ısınması normal mi kurulum bitti şu anda uygulamalar falan iniyor ısındı biraz.

@eax hocam bir de bir şey soracağım telefonda kurulum yaparken ısınması normal mi kurulum bitti şu anda uygulamalar falan iniyor ısındı biraz.
Gayet normal iPhone’lar diğer cihazlara göre biraz daha fazla ısınıyorlar ama sorun değil. Çok ısındığında cihaz uyarı çıkartıyor zaten.

Evet şu an cihaz hem uygulama indiriyor hem ayarları eşitliyor hem de fotoğrafların kopyasını cihazınıza indiriyor ısınması normal.
Tamamdır çok teşekkürler

Evet şu an cihaz hem uygulama indiriyor hem ayarları eşitliyor hem de fotoğrafların kopyasını cihazınıza indiriyor ısınması normal.
Fotoğrafların hepsi gelmedi 1.500 tanesi geldi şuan. Yavaş yavaş geliyor

Yeni konular

Geri
Yukarı