iPhone Etkin Değil Sorunu

JaqenDeborah

Kilopat
Daha fazla  
iPhone X telefonum kayıt dışıydı ve bu sabah şarjı bitince kapanmış. Tekrar açtığımda iphone etkin değil yazıyor iTunes a da bağlayamadım çünkü bilgisayardan hiç girmemiştim ve iphonumu bul ile silmemin de pek bi mantığı olmayacağını düşünüyorum çünkü bağlantı yok bi kere yani. Benim anlamadığım telefon kayıt dışı diye mi böyle oldu yoksa başka bi sorun mu var? kayıta geçtim bugün imei de kayıtlı yazıyor 12 saat içerisinde olur falan yazıyordu ne yapmalıyım nasıl düzelir bu telefon çok acil yardımınızı bekliyorum telefonsuz kaldım.

Telefonunuzu DFU moduna alıp iTunes ile restore yapın. Her sorununuz çözülür lakin bilgileriniz silinecektir.

Cihazı açıp hiç kurulum yapmadın mı? 6 haneli kod senin cihazın kilit kodu. Onu sen atamış olmalısın. Hatırlamıyor musun? O koda ihtiyacın var. Eğer hatırlamıyorsan Apple servisi ara gerekli bilgileri vererek yardımcı olmalarını sağlayabilirsin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı