iPhone Firmware geri yüklemede takılı kalıyor

iTunes üzerinden mi yüklüyorsunuz? Choose an IPSW for the iPhone 5 (Global) / IPSW Downloads buradan da indirebilirsiniz daha pratik.

Denediiim Apple logosuna geçemedi bir türlü.

Öncelikle sorun ne? Nerede takılı kalıyorsunuz hocam? Dfu ile yazılım mı atıyorsunuz cihaza?

Hocam cvp verir misiniz?

Öncelikle sorun ne? Nerede takılı kalıyorsunuz hocam? Dfu ile yazılım mı atıyorsunuz cihaza?

Yani bir yolu var mı çözebilir miyim?
Hocamm.
Hocamm.

Yine DFU moda alın. 3UTools direkt size DFU modunda bir cihaz buldum diyecek. Flash seçeneği olacak hatta çıkan ekranda. Ona basın. 3UTools size otomatik olarak firmware gösterecek. Daha önce indirdiyseniz seçip yükleyebilirsiniz ama indirmediyseniz 3UTools kendisi otomatik indirip kuruyor. Kusura bakmayın küçük bir işim çıktı cevap veremedim. :)

Yine dfu moda alın. 3utools direkt size dfu modunda bir cihaz buldum diyecek. Flash seçeneği olacak hatta çıkan ekranda. Ona basın. 3utools size otomatik olarak Firmware gösterecek. Daha önce indirdiyseniz seçip yükleyebilirsiniz ama indirmediyseniz 3utools kendisi otomatik indirip kuruyor. Kusura bakmayın küçük bir işim çıktı cevap veremedim:)peki quick flash damı yapacağım?

Quick Flash hızlıca kurmaya yarıyor işletim sistemini. Önceki sürümü silip yerine hızlıca yeni sürümü koyuyor. Ama uygulamalarınız ve dosyalarınız silinmiyor. Yani temiz kurulum değil.

Yine DFU moda alın. 3UTools direkt size DFU modunda bir cihaz buldum diyecek. Flash seçeneği olacak hatta çıkan ekranda. Ona basın. 3UTools size otomatik olarak firmware gösterecek. Daha önce indirdiyseniz seçip yükleyebilirsiniz ama indirmediyseniz 3UTools kendisi otomatik indirip kuruyor. Kusura bakmayın küçük bir işim çıktı cevap veremedim. :)
Quick flash hızlıca kurmaya yarıyor işletim sistemini. Önceki sürümü silip yerine hızlıca yeni sürümü koyuyor. Ama uygulamalarınız ve dosyalarınız silinmiyor. Yani temiz kurulum değil.

Neyi seçeceğim?
Quick flash hızlıca kurmaya yarıyor işletim sistemini. Önceki sürümü silip yerine hızlıca yeni sürümü koyuyor. Ama uygulamalarınız ve dosyalarınız silinmiyor. Yani temiz kurulum değil.

Retain mi?

Retain mi?

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    65,1 KB · Görüntüleme: 83
  • image.jpg
    image.jpg
    70,6 KB · Görüntüleme: 80
Son düzenleme:

Geri
Yukarı