Zamlardan sonra iPhone 13 alınır mı?

ACExACE

Hectopat
iPhone fiyatlarinda ki artis bildiğiniz üzere iPhone fiyatlari güzel zamlandi şu anda iPhone 13 alsam beni kaç yıl idare eder ve sizce 1 yıl sonra iPhone fiyatlari ne olur? iPhone 11 günümüz için artık üst düzey bir telefon değil mi?

iPhone 6'nın hala daha kullanıldığını düşünürsek düzgün bir kullanımda en az 5-6 sene bilemedin 7 sene götürür bence. Ancak bana kalırsa iPhone Türkiye'de alınmaması gereken bir marka (maddi açıdan).

iPhone fiyatlarinda ki artis bildiğiniz üzere iPhone fiyatlari güzel zamlandi şu anda iPhone 13 alsam beni kaç yıl idare eder ve sizce 1 yıl sonra iPhone fiyatlari ne olur? iPhone 11 günümüz için artık üst düzey bir telefon değil mi?

Ben iPhone 11'in artık üst düzey değil, orta düzey olduğunu, iPhone 13 alırsan da iyi kullanımla 6 sene gideceğini düşünüyorum.

iPhone 11 günümüzde stabil, güncelleme alan ve almaya devam edecek, oyunları üst seviye oynatan bir cihazdır. Orta sınıf diyemeyiz yani. Orta-üst daha mantıklı olur. iPhone 13 konusunda ise paranız varsa alınır, niye alınmasın?

IPhone'u severim çok uzun süreli yazılım desteğinden dolayı ama bence şu ekonomide 11 almak daha mantıklı olur. Kalan parayla da farklı şeyler yaparsınız.(12 Mini de olabilir)

iPhone günümüzde stabil, güncelleme alan ve almaya devam edecek, oyunları üst seviye oynatan bir cihazdır. Orta sınıf diyemeyiz yani. Orta-üst daha mantıklı olur. iPhone 13 konusunda ise paranız varsa alınır, niye alınmasın?

Aslinda bütçem 20 k idi ama işte alinca iyisi olsun mantığı ile hareket etmeye karar verdik.
IPhone'u severim çok uzun süreli yazılım desteğinden dolayı ama bence şu ekonomide 11 almak daha mantıklı olur. Kalan parayla da farklı şeyler yaparsınız.(12 mini de olabilir)

Elim biraz büyük bu yüzden mini aşırı küçük geliyor ne yazikki yoksa tam butceme uygun telefon.

Aslinda bütçem 20 k idi ama işte alinca iyisi olsun mantığı ile hareket etmeye karar verdik.

Elim biraz büyük bu yüzden mini aşırı küçük geliyor ne yazikki yoksa tam butceme uygun telefon.
Fiyatlarını bilmiyorum ama 12 Pro veya Pro Max'de alternatif olabilir.

iPhone 13 21K imiş. Alınabilir bayağı götürür sizi. 6S'in desteği bile yakın zamanda kesildi.

11 ve 12 serisine karşı özellikle fotoğrafçılık tarafında ciddi iyileştirmeler var. Mobil fotoğrafçılığa ilgi duyuyorsanız ve bütçeniz el veriyor ise bence alınır. Ancak normal bir kullanıcı için 1-2 fazladan güncelleme için o kadar yüksek fiyat farkı verilir mi tartışılır?

Yeni konular

Geri
Yukarı