IPhone geri yükleme sorunu

Yer
Istanbul, Turkey
Daha fazla  
Arkadaşlar elimde Iphone 4 16 Gb vardı. Sürümü 4.3.3 ' dü. Ben telefonu güncellemeye karar verince verileri yedekledim ve sonrasında güncelleştirmeyi yaptım. Daha sonra karşıma "Merhaba , Hallo , Bonjour ..." gibi yazılar geldi, devam ettim bende normal olarak. Sonra "Itunes üzerinden geri yükleme yap" şeklinde seçenek çıktı, tıkladım. Daha sonra Itunes üzerinden her şeyi yükledi. Ama telefonda tık yok , başa döndü ve " Merhaba , Hallo .." gibi devam etti. Yani henüz telefonun arayüzünü göremedim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Güncelledikten sonra iTunes üzerinden geri yükleme yap demenize gerek yoktu. Burada ki sorunu pek anlayamadım. "Merhaba" yazıları geldikten sonra devam edip gerekli ayarları tamamlayınca bir sorun kalmaması gerek.

Eğer iPhone'u iTunes ile yedekmiş ise iTunes üzerinden geri yükle diyerek yedeklerini herhangi bir sıkıntı olmadan iPhone de görebilir.
Ben rehberimi ve notlarımı iCloud ile yedekliyorum yeni bir iphone olarak ayarlasam bile icloud yedeklerim duruyor.
Eğer iTunes yedekleriniz önemli değilse, rehberiniz notlarınız fotoğraflarınız iCloud'da var ise icloud dan yedekle yöntemini seçerseniz ya da yeni bir iphone olarak ayarlayı seçerseniz herhangi bir sıkıntı olmayacağını sanmıyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı