iPhone hücresel veri açıkken bildirimlerin gelmemesi

shecks

Kilopat
Daha fazla  
Selamün aleyküm. Birkaç gündür yaşadığım bir sorun var. Telefonda hücresel veriyi açtığımda uygulamalardan mesaj veya diğer bildirimler gelmiyor. Uygulamaya girmeden mesaj olduğunu göremiyorum. Diğer anlık bildirimler de aynı şekilde ekrana düşmüyor. Ayrıca iMessage da mesaj gönderip alamıyorum. Mesajlarım kesinlikle gitmiyor. Wi-Fi'de böyle bir sorunla karşılaşmadım. Telefonum iPhone 6 Plus. Şuan da 10.3.3 son sürümde. Ayrıca telefonu da sıfırladım ama hiçbir şey değişmedi. Donanımsal veya yazılımsal mı yoksa operatörle alakalı bir durum mu bu? Yardımcı olabilir misiniz lütfen?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba @shecks ,
Sorununuz yazılımsal gözükmektedir. Daha iyi cevap elde edebilmeniz için Apple Online Destek sistemine gidebilir canlı destek alabilirsiniz veya Apple Yetkili Servis sağlayıcılardan destek alabilirsiniz. Buradan verilecek cevaplardan hangisi doğru hangisi yanlış farkedemezsiniz. En iyisi Apple Servisinden destek almaktır.

Saygılarımla,

Aynı sorunu ben de yaşamaktayım. Son bir haftadır hücresel veri ile telefonu kullandığımda uygulamalardan bildirim alamıyorum. Imessage ile mesaj gönderemiyor ve alamıyorum. Bu konu ile bilgisi olan biri bize yardımcı olursa sevinirim.

Sorun çözüldü. Müşteri hizmetleri ile olan görüşmem sonucunda güvenli internet ayarlarım açıkmış ve çocuk profili olarak gözükmekteymiş. Bu ayarı kapattıklarında rahatça hücresel veriyi kullanabiliyorum.

Sorun çözüldü. Müşteri hizmetleri ile olan görüşmem sonucunda güvenli internet ayarlarım açıkmış ve çocuk profili olarak gözükmekteymiş. Bu ayarı kapattıklarında rahatça hücresel veriyi kullanabiliyorum.
Evet sorun çözüldü. Bende online web site üzerinden çocuk profili olarak gözüken güvenli internet aboneliğini iptal ettim ve sorunum düzeldi. Şuan hiçbir sorun yok normal olarak bildirimlerim geliyor ve hücresel verimi kullanabiliyorum. Teşekkürler @externol KONU KİLİT.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı