iPhone içindeki fotoğraflar bilgisayara nasıl aktarılır?

odunq

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşın iPhone 6 telefonundaki fotoğrafları bilgisayara aktarmaya çalışıyoruz. Amaç fotoğrafları arşivleyip telefondan silmek. Telefonu bağlayınca dcım klasörü ve bunun içinde de fotoğraf bulunan klasörler var. Hepsini seçip atınca belli zaman sonra kesiliyor. Tek tek klasörleri atmaya başladım 10 15 klasör sonra bu sefer de klasörleri atarken kesiliyor. Kanser olmadan bunları bilgisayara aktarmanın bir yolu var mı?

Hepsini tek seferde atamazsın hata verir. Forumlarda birkaç öneri sunmuşlar ama bende işe yaramadı. Bende belli bir sayı olarak atıyorum örneğin; 25 adet seçip öyle atıyorum sorun olmuyor biraz zaman kaybediyorum sadece.

Bende hiçbir sıkıntı olmuyor. Kablonuz orjinal mi?

Bende de Iphone 6 var. Dosyaları aktarırken bağlantı sırasında çıkan ekranda "Dosyaları içe aktar" seçeneğini seçiyorum, aktardıktan sonra silme işlemine de tik atıyorum. Hiçbir sıkıntı olmuyor.

Hepsini tek seferde atamazsın hata verir. Forumlarda birkaç öneri sunmuşlar ama bende işe yaramadı. Bende belli bir sayı olarak atıyorum örneğin; 25 adet seçip öyle atıyorum sorun olmuyor biraz zaman kaybediyorum sadece.
Ben de dediğiniz gibi parça parça atmak için klasör klasör atayım dedim sonra onda da hata aldım. Telefondan bilgisayara fotoğraf atmak bu kadar zor olmamalı diye düşünüyorum çok ilginç.
Bende hiçbir sıkıntı olmuyor. Kablonuz orjinal mi?

Bende de Iphone 6 var. Dosyaları aktarırken bağlantı sırasında çıkan ekranda "Dosyaları içe aktar" seçeneğini seçiyorum, aktardıktan sonra silme işlemine de tik atıyorum. Hiçbir sıkıntı olmuyor.
Kablo Blitzwolf kalite olarak orijinalden daha iyi ve sağlam diye kullanıyoruz lisansı da var zaten. Ondan olabileceğini çok düşünmedim. Dosyaları içe aktar kısmı nasıl çıkıyor bu arada?

@odunq Şurası:

1670328709986.png

Cihazı bağlayınca sağ altta gelen "Bu cihaza ne olacağını seçin." yazısına tıklayınca çıkıyor.

Bilmiyorum, orjinal kabloyla hiç sorun yaşamadım ben.

@odunq Şurası:

Eki Görüntüle 1594964

Cihazı bağlayınca sağ altta gelen "Bu cihaza ne olacağını seçin." yazısına tıklayınca çıkıyor.

Bilmiyorum, orjinal kabloyla hiç sorun yaşamadım ben.
Autorun seçeneklerinden diyorsunuz, anladım. O seçenek kapalı olduğundan bende çıkmıyor ama yine aynı yere geliyor sanırım. Ben telefon içinden bir şey yapılıyor mu acaba diye düşündüm.

Autorun seçeneklerinden diyorsunuz, anladım. O seçenek kapalı olduğundan bende çıkmıyor ama yine aynı yere geliyor sanırım. Ben telefon içinden bir şey yapılıyor mu acaba diye düşündüm.
Ayarlardan fotograf ayarlarinda en altta Pc veya Mac’e aktar var. Ordan orijinali tut’u secip dener misin?

Fotoğrafları içe aktar şeklinde girip oradan tümünü seçip atabildim. Yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkürler.

Geri
Yukarı