iPhone ile Honor Band 6 veya Huawei Band 6 kullanılabilir mi?

Fatih_42

Hectopat
Daha fazla  
Bu iki bileklikten birisini almak istiyorum. Büyük ihtimalle Honor Band 6 alacağım ama Huawei'de alternatiflerim arasında. iPhone 12 kullanıyorum sizce bağlantı kısmında sıkıntı yaratır mı? Kullananlar varsa tecrübelerini aktarırsa sevinirim.

İncelemelerini izlemiştim, bazı özellikleri kısıtlanıyor. Huawei'yle veya başka bir Android telefonla eşlendiği kadar randımanlı olmuyor denmişti.

Ben kısa süre kullandım. Ne beklediğinize bağlı. Şık, hafif, kullanımı rahat. Babam kullanıyor şu anda. Ayrıca iPhone ile uyumlu. Belki sadece bir-iki özelliğini kullanamazsınız o kadar.

Huawei'ye değil de uygulama desteğine güvenemediğimden bu modelleri almanızı önermem.

Kısıtlı da olsa Mi Band 6 kullandım. Aşırı memnundum, iPhone 5S üzerinde bile çalıştırabildim.

Bu bilekliklerin ekranları daha çok hoşuma gidiyor. Uygulama desteğine neden güvenmediniz ki?
Ben kısa süre kullandım. Ne beklediğinize bağlı. Şık, hafif, kullanımı rahat. Babam kullanıyor şu anda. Ayrıca iPhone ile uyumlu. Belki sadece bir-iki özelliğini kullanamazsınız o kadar.

Bağlantı da falan sıkıntı çıkardı mı? Gelen çağrı, mesaj okuma, bildirim gelme gibi durumlarda sıkıntı oldu mu?

Bu bilekliklerin ekranları daha çok hoşuma gidiyor. Uygulama desteğine neden güvenmediniz ki?

Bağlantı da falan sıkıntı çıkardı mı? Gelen çağrı, mesaj okuma, bildirim gelme gibi durumlarda sıkıntı oldu mu?
Huawei Health uygulaması ile bağlanıyorsunuz. Sorun yaşamadım. Honor Magic Watch 2 kullandım. Huawei Band 6 kullandım. Şu anda Huawei Watch GT 2e kullanıyorum. Huawei, akıllı saat ya da bileklik konusunda üzmedi. Ancak GT 2e'yi artık güncellemiyorum. Belki, çalışan aleti bozarlar. Güncellemelerle son durumuna bakmak lazım.

Huawei Health uygulaması ile bağlanıyorsunuz. Sorun yaşamadım. Honor Magic Watch 2 kullandım. Huawei Band 6 kullandım. Şu anda Huawei Watch GT 2E kullanıyorum. Huawei, akıllı saat ya da bileklik konusunda üzmedi. Ancak GT 2E'yi artık güncellemiyorum. Belki, çalışan aleti bozarlar. Güncellemelerle son durumuna bakmak lazım.

Eyvallah sağ olasın

Yeni konular

Geri
Yukarı