iPhone kilit altnernatifi nedir?

242247

Hectopat
Arkadaşlar, iPhone 6S kullanıyorum. Parmak izi çalışmıyor. Şifre kullanıyordum, ama artık telefonu kullanmaktan soğutacak bir seviyeye geldi. 000000 yapmama rağmen bunu girene kadar saniyeler geçiyor mesela telefona bir onay SMS'i geliyor, bakana kadar 20 saniye geçiyor.
Şifresiz de tutmak istemiyorum ne olur ne olmaz.
Bunun bir alternatifi yolu yordamı yok mu?

Yok gibi gözüküyor
Yeni cihaz alman şart

Tamir fiyatını bilemem ama şunu biliyorum;
Yarın yeni telefon almak daha zor olacak.
Bence 7 alın üstüne koyun onu satın.
Şu eski iphone aşkınız yokmu sizin çıldırtıyor beni 7 ne şakamısınız siz?

Tamir fiyatını bilemem ama şunu biliyorum;
Yarın yeni telefon almak daha zor olacak.

Şu eski iPhone aşkınız yok mu sizin çıldırtıyor beni 7 ne şaka mısınız siz?

Adamın zaten parası olsa 11 alır geçer para var mı? Diye sorun önce siz kolay kazanılmıyor.

Adamın zaten parası olsa 11 alır geçer para var mı? Diye sorun önce siz kolay kazanılmıyor.

iPhone almak şart mı?
Benim takıldığım şey kısıtlı bütçe ile eski demode bir telefon önermeniz.

Orta veya amiral gemisi Android'ler eğer sahibi bilinçliyse 3-4 yılı rahat götürüyor.

iPhone almak şart mı?
Benim takıldığım şey kısıtlı bütçe ile eski demode bir telefon önermeniz.

Orta veya amiral gemisi Android'ler eğer sahibi bilinçliyse 3-4 yılı rahat götürüyor.

Onu konu sahibine sormak lazım Android kullanır mı şahsen ben kullanmam eğer bütçesi 2500TL arasında ise alacağı Android telefon iPhone kadar uzun götürmez zaten 2 sene sonrada güncelleme vermiyor zaten.

Onu konu sahibine sormak lazım Android kullanır mı şahsen ben kullanmam eğer bütçesi 2500TL arasında ise alacağı Android telefon iPhone kadar uzun götürmez zaten 2 sene sonrada güncelleme vermiyor zaten.
Tabii şu sıra orta seviye androidler 4.000-7.000 arası bütçe yoksa başka seçenek kalmıyor belki yenilenmiş modellere bakılabilir.

Tabii şu sıra orta seviye Android'ler 4.000-7.000 arası bütçe yoksa başka seçenek kalmıyor belki yenilenmiş modellere bakılabilir.

Bu arada o eski demode dediğiniz telefon şuandaki amiral gemirlerinden daha iyi bir performans veriyor tasarımı tartışılır.

Yeni konular

Geri
Yukarı