iPhone Kulaklık Arızası ve Değişim Durumu

grkmsrky

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. 2 sene önce almış oldum iPhone 6 Plus'ın kutu içerisinden çıkan Earpods kulaklığı kullanmaktayım ancak son zamanlarda bir sıkıntı yaşıyorum. Kulaklığın telefona taktığımız uçta kalan kısımdaki kablo cebimdeyken, yürürken hareket ettiğinde seste kesilmeler, azalmalar ve bozulmalar meydana geliyor. Pupa gibi Apple Yetkili Servisleri bu tarz durumlarda, kulaklıklara ücretsiz değişim sunuyor mu? Konu hakkında tecrübesi olan biri bilgilendirebilirse sevinirim. İyi forumlar.

Cihaz garanti içerisinde olduğu sürece kutu içi ekipmanlarda garanti kapsamındadır. Şarj aleti kulaklık vb... Sorunu belirtirseniz kulaklığı değiştireceklerdir ama arza tespiti için telefonu da alıyorlar cihazla birlikte test ediyorlar. Cihazda sorun olmasa bile sistem bu şekilde.

Bu durum 3.5mm'lik jack çıkışındaki lehimlerden dolayı oluyordu sanırsam. Kulaklığı dikkatli kullanmazsanız kulaklıklar erken bozulur, dikkatli kullanırsanız da bozulma süresi geciktirilir. Ki Apple Earpods güzel kulaklıklar değiller. Siz servise gittiğinizde kullanıcı hatası denecek. Benim size önerim yeni bir kulaklık almanızdır.

Bu durum 3.5mm'lik jack çıkışındaki lehimlerden dolayı oluyordu sanırsam. Kulaklığı dikkatli kullanmazsanız kulaklıklar erken bozulur, dikkatli kullanırsanız da bozulma süresi geciktirilir. Ki Apple Earpods güzel kulaklıklar değiller. Siz servise gittiğinizde kullanıcı hatası denecek. Benim size önerim yeni bir kulaklık almanızdır.
Önerdiğiniz güzel bir kulaklık var mıdır peki fiyatı çok uçuk olmayan?

Bu zamana kadar hiç bir zaman geri çevrilmedim 3 defa kulaklığım bozuldu her defasında Zorlu Center da bulunan Apple mağazasına gittim ve her seferinde yeni ürün verildi tabi cihazım garanti kapsamındaydı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı