iPhone kullananlar neden gerçeği kabullenmiyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dostlar işlemci konusunda Apple iyi de, yani bir telefon için 50000 TL verilir mi? Sizin Xiaomi dediğiniz, Huawei dediğiniz markalar Çin'de üretiliyor. Apple da Çin'de Foxconn'da üretiliyor. Camları çok kolay çatlıyor. App Store zaten başlı başına fiyasko, kamera çöp. iOS rezil, renkler boya kaleminden çıkma gibi, ekranları beş para etmez. (Özellikle 11)
Lightning yıllardır kullanılıyor. Intel stok fan olayına dönecek.
Çevre (!) için şarj adaptörü yok. Bir de "hızlı şarj" adı altında 20W kim bilir kaç saatte şarj olmayan bir telefon çıktı. Apple, anlamadın ama insanlar para s*çmıyor. Zaten çevreyi en çok kirleten de sensin. Bir dandik "Designed in California" yazan plastik kolay çizilen bir adaptör için 300 TL vermeye değer mi? Zaten artırılabilir hafıza yok. Arkada parlayan bir ısırılmış elma logosu için 50000 verilir mi? Steve Jobs yine iyiydi. Şimdi bu Fatih Ürek'e benzeyen beyaz saçlı gözlüklü Cook Man olan bir eleman geldi. Apple 2027'de batacak.
Diğerlerine söylemeye üşeniyorum ama "renkler boya kalemindan çıkma gibi 🤓" lafını dediğin şey bunlar mı?

Dosya Ekleri

• a9c2ab742fb4f0627160eb0204ed7887.jpg
    a9c2ab742fb4f0627160eb0204ed7887.jpg
    120,9 KB · Görüntüleme: 39
  • 0a9982dc8629ff0e4c2e5dc165a0d9c7.jpg
    0a9982dc8629ff0e4c2e5dc165a0d9c7.jpg
    68,6 KB · Görüntüleme: 40
Kardeşim fakirsiniz diye iPhone'ye laf atmayın, paranız olsa sizde alırdınız. Kamerada mp çöptür. İsterse 200mp olsun. Kamerada Mikrometre cinsinden bir değer vardır kardeş. Ne kadar büyük olursa o kadar piksel kalitesi artar. Şimdi 4k telefondaki 48mp ile 14 pro da'ki 48mp aynı mı? Değil. Paran versa neden apk ile uğraşasın? Tam sürüm al bak keyfine. Paran varsa istediği kadar apk'sı olsun, custom ROM'u olsun ne fark eder? Niye Uğraşasın? Bu tartışma boştur.

Şu an aşırı boş konuşuyorsun. Sen 50.000 lira verdin diye her dediğin kanun mu oluyor? Ben 500 liralık telefon kullanıyorum ne olmuş yani? Pahalı olduğu zaman en iyisi mi oluyor? Telefon teknik servisiyim Android'e çalışmıyoruz.

Ben 50 bin lira falan vermedim. İstesem veririm bu IPhone'nin genel anlamda Android'den daha iyi olduğunu gerçeğini değiştirmez. Senelerce Android kullandım telefon alırkende onlarca model denedim ve buna karar verdim. Kim ne kullanıyorsa kullansın insanların maddi durumu beni ilgilendirmez. Ama sırf parası yetmiyor diye de ürünü kötülemesi komik bir durum yani.

3 yıl sonra güncelleme almayacağını kim söyledi?
Samsung. En azından benim S10e daha fazlasını göremedi... Ki o zaman eskimiş olan XR'ı tercih etseydim en az 2 sene daha güncel kalacaktı telefonum.

Değil kardeşim, koymuyorda. Parası olan için telefon nedir ki?

En fazla kırılmaz cam değişmeye Android geliyor. Günde bin tane güncelleme almayan şarj yapmayan iPhone geliyor. 5 kattan düşmüş Huawei geldi telefon hafif yamulmuş. Bir de yere düşmüş iPhone geldi ampute kalmış.
5.kattan düşen telefonun hafif yamulmuş olduğunu söylüyorsunuz yani ve buna inanmamızı bekliyorsunuz sanırım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı