iPhone Max İle Yeni Sızıntılar Ortaya Çıktı

2019-model-iPhone-Max-3-arka-kameraya-sahip-olabilir104324_0.jpg

2019-model-iPhone-Max-3-arka-kameraya-sahip-olabilir104324_1.jpg

Merhabalar dostlarım. Apple'ın üretim hattında ki mühendislerle arası oldukça iyi olan ve İphone sızıntılarıyla ünlenmiş Ben Geskin yeni bilgilerini Twiter hesabında paylaştı.

Geçtiğimiz ay 2019 model iPhone'ların daha küçük bir çentikle gelebileceğini dile getirmişti Ben Geskin. Geskin bu kez yeni iPhone'ların f/1.6 diyafram açıklığına sahip üçlü kamera sistemiyle kullanıcı karşısına çıkabileceğini duyurdu.

Apple'ın üretim hattındaki mühendislerden bilgi alan Geskin yeni iPhone Max'in hem üç kamerayla hem de bu kameraların 7P (yedi adet plastik lens) sistemiyle donatılabileceğini Tweet atarak duyurdu. Bunu yanı sıra çentiğin küçültülebileceğinin de haberi var dostlarım.

Ben Geskin'in bir tweeti ise 2020'den sonra çıkacak olan iPhone'ların periskop stili kamera sistemiyle gelmesi. Oppo'nun geçen sene tanıttığı bu kamera sistemi 50'nin üstünde bileşen özel olarak yerleştirilirken iki farklı ayna kullanılarak görüntü elde ediyor. Buna ek olarak optik sabitleme teknolojisine sahip telefonun lensinin 90 derecelik açıyla yerleştirilmesi 5x yakınlaştırma yapıldığında dahi görüntülerde bozulma ve gren olabildiğince azaltılıyor. Bakalım bu haberler doğru olacak mı bunu zaman gösterecek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bi ara İphone X'in Canon Kameralardan bile daha iyi çekeceği ile ilgili muhabbet vardı hikaye oldu. Hadi bakalım bekliyoruz. (Ya da bakıyoruz)

iPhone Xs'ten sonra benim gözümde bitti. Aynı şeyi ısıtıp vermeyi bırakıp ilk iPhone gibi özgün ve iyi bir şey çıkartmaları lazım. O da şu 2 yıl için mümkün değil gibi duruyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı