iPhone orijinal vs Deji batarya

Pluxy01

Megapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
İyi akşamlar. iPhone 8 Plus cihazımın pil sağlığı 80 ve pil döngüsü 720 olduğunu gördükten sonra batarya değiştirmeye karar verdim. Aklımdaki soru şu: 110 TL'ye deji batarya mı kullanmalıyım? Yoksa Apple servisinde 400 TL'ye orijinal batarya mı taktırtmalıyım? Telefonda oyun oynamıyorum, daha çok YouTube, Instagram takılıyorum. Deji batarya işimi görür mü yoksa orijinal takmaya değer mi? Deneyimli arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

İyi akşamlar. iPhone 8 Plus cihazımın pil sağlığı 80 ve pil döngüsü 720 olduğunu gördükten sonra batarya değiştirmeye karar verdim. Aklımdaki soru şu: 110 TL'ye deji batarya mı kullanmalıyım? Yoksa Apple servisinde 400 TL'ye orijinal batarya mı taktırtmalıyım? Telefonda oyun oynamıyorum, daha çok YouTube, Instagram takılıyorum. Deji batarya işimi görür mü yoksa orijinal takmaya değer mi? Deneyimli arkadaşların yorumlarını bekliyorum.
Hocam orijinal takmanız daha iyi olacaktır. 300 TL farka değer. 100 TL'yi on defa verirsiniz yoksa. Gerek yok orijinalden çıkmaya.

Kesinlikle orijinal.

iPhone 6 telefonumun bataryası artık ölme noktasına geldiğinden dolayı internette ufak bir araştırma sonucu sertifikalı Deji bataryalarını gördüm. İki tane sipariş edip iki telefona birden uyguladık ve herhangi bir sorun çıkmadı. Telefonların üzerinde halen o bataryalar bulunuyor ve gayet de kullanışlı.

Hocam orijinal takmanız daha iyi olacaktır. 300 TL farka değer. 100 TL'yi on defa verirsiniz yoksa. Gerek yok orijinalden çıkmaya.
Kesinlikle orijinal.
Tecrübem yok ancak deji her açıdan daha mantıklı. Ne kadar kalitelisini takarlarsa taksınlar 400 TL fazla. Deji batarya kötü değil.
6s'e Deji taktırdım telefon kullandığımı anladım yeminle
Teşekkürler cevaplarınız için. Apple servisi telefonu temizliyor mu peki? Özellikle hoparlör delikleri inanılmaz pis.
Telefonu elimde patlayana kadar kullanmayı düşündüğüm için orijinal daha aklıma yattı.

Geri
Yukarı