iPhone Outlook bildirimleri geç geliyor

Darqx

Hectopat
Makaleler
3
Merhaba, iPhone kullanmaktayım ve Outlook uygulamasında internetim açıkken bildirimler geliyor, bunda bir sorun yok fakat internetim kapalıyken o sırada bir mail geldiği zaman ve ben sonrasında internetimi açtığım zaman o bildirim bana düşmüyor. Ancak Outlook uygulamasına girdiğim zaman görebiliyorum. Bu da bazı mailleri geç görmemi sağlıyor. Ayarlara falan da baktım ama bir şey göremedim bununla ilgili. Olması gerektiği gibi, bildirimlerin hepsi açık. Bu bir tek bende mi böyledir? Ve bunu yaşayanlar da var mı?

Edit: Başlık değiştirilmiş, bildirimler geç geliyor değil, sorunum internetim kapalı olduğu zaman bildirim gelmiyor.

Ayarlar > Mail > Hesaplar kısmına girin. En aşağıda Yeni Verileri Al kısmına tıklayıp her e-postayı ''Anında İlet'' yapın.

Android kullanıcısıyım, internetim aç / kapa yapmıyorum dışarıda olmadığım sürece ve bana da aynı şekilde Mail'ler geç düşüyor bazen veya hiçbir zaman düşmüyor ben girip baktığımda görüyorum sadece.

Ayarlar > Mail > Hesaplar kısmına girin. En aşağıda Yeni Verileri Al kısmına tıklayıp her e-postayı ''Anında İlet'' yapın.
Baktım, zaten öyleymiş. Ayrıca bahsettiğiniz Mail. Outlook'u da etkiliyor mu acaba?
Arka planda uygulamayı yenileme süreleri vardı sanırım, 15 dakika-30 dakika vb. gidiyor. O ayara baktın mı?
Arka planda yenileme açık.

Geri
Yukarı