iPhone pil değişimi ne kadar tutar?

Madlib

Centipat
Merhaba arkadaşlar, bir iPhone 7 kullanıcısıyım. Telefon vs. değiştirmeyi pek sevmiyorum halihazırda kendi telefonumdan da çok memnunum ancak telefonun pil sağlığı yüzde 78'e gerilemiş. Kısa bir araştırma sonucu piyasada orijinal batarya bulunmadığını yalnızca iPhone yetkili servislerde bulunduğunu öğrendim. Aranızda yetkili servisten iPhone batarya değişimi için fiyat alan var mı acaba?
Şu ara malum coronadan dolayı AVM'lere gidip öğrenmek istemiyorum. Aranızda fiyat hakkında bilgisi olan arkadaşlar varsa ve yazarsa çok sevinirim. Okuduğunuz için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendiniz değiştirmek isterseniz ve elinize güveniyorsanız DEJI marka bataryalar var. Çok kaliteli olduğu söyleniyor ve bazı bataryaları normal batarya kapasitesinden daha yüksek. Buradan ucuza değiştirme şansını var. Apple'da 319 TL'ye değiştiriliyor. GSM İletişim ise telefon servisleri arasında en güvendiğim diyebilirim. GSM İletişim, Apple'dan daha ucuza bu işi yapıyor. Kullandığım telefonun bataryayı o serviste değiştirmiştik. 7 aydır kullanıyorum. Ne pil sağlığı düştü, ne de bir sorun yaptı.

Yeni konular

Geri
Yukarı