iPhone saklama alanı PC'de farklı görünüyor

bugradmr

Kilopat
Daha fazla  
iPhone saklama alanında dolu alanın 32 GB olduğu gözüküyor fakat bilgisayarda 19 GB boş alan kaldığı yazıyor. Acaba kablo mu bozuk?
Kablo Baseus marka daha geçen hafta aldım.

1643150554566.png

1643150568445.png

O nedensizce hep yanlış gösteriyor. Benim telefonum 32 GB ve 20 GB boş alanı varken 2 GB boş diye gösteriyor bilgisayarda. Bir zararı yok yani.

Bununla alakası var mı bilmiyorum ama Windows 1 GB = 1024 MB olarak hesaplıyor. Diğer işletim sistemleri 1 GB = 1000 MB diye hesaplıyor. Bu farktan ötürü Windows işletim sisteminde daha farklı gözüküyor olabilir.

Windows'un bu kısmı pek önemli görünmüyor. iTunes'taki ve telefondaki bilgiler önemli.

İçerisindeki dosyalarda sadece fotoğraflar var fotoğrafları açmaya çalıştığımda bulanık bir şekilde açıyor.

Ayarlardan fotoğraflar kısmına girin oradan ayar yapabilirsiniz. Kalite ve dosya aktarımıyla ilgili.

Ayarlardan fotoğraflar kısmına girin oradan ayar yapabilirsiniz. Kalite ve dosya aktarımıyla ilgili.

İyi akşamlar ben telefonuma WhatsApp transferi için 3.parti uygulama indirdim fakat bu depolama bugu yüzünden uygulama hata veriyor. iPhone cihazınızda transfer için yeterli alan yok diye bu sorun çözüldü mü acaba? Çok ihtiyacım var.

sorunu çözebildin mi @bugradmr

Son düzenleme:
İyi akşamlar ben telefonuma WhatsApp transferi için 3.parti uygulama indirdim fakat bu depolama bugu yüzünden uygulama hata veriyor. iPhone cihazınızda transfer için yeterli alan yok diye bu sorun çözüldü mü acaba? Çok ihtiyacım var.

Sorunu çözebildin mi @bugradmr

Sorun çözülmedi documents diye bir uygulama var ona bakabilirsin dilersen.

Geri
Yukarı