iPhone SE 2 kutudan çıktığında ne yapılmalı?

Hayırlı olsun hocam. Öncelikle pil ile alakalı bir şey yapmanıza gerek yok. Ama benden tavsiye pilinizi %40-%80 arasında şarj edin. Mümkün olduğunca %100'e çıkmayın pilinizin sağlığı için. %20 civarına düşünce şarj edin. %80'de ise çıkarın. Ha ayda bir kere %100 şarj edebilirsiniz pilinizin formda kalması için. Bende yakında İPhone XS almayı düşünüyorum. Bakalım inşallah bende alırım.

Ayarlar>Genel>Hakkında>Sınırlı Garanti
Veya
Apple'ın kendi sitesinden seri numarasıyla kontrol edebilirsin. Yine ayarlar içerisinde Hakkında kısmında yazar.
Aklıma gelmişken öylesine sorayım. Hangi renk?
Siyah aldım dostum kendisi ilk telefonum zaten siyah olmasını istedim.
Peki ortaya konuşayım sizce batarya kaçıncı yılda değişmeli Deji batarya mı almalıyım?

Hayırlı olsun hocam. Öncelikle pil ile alakalı bir şey yapmanıza gerek yok. Ama benden tavsiye pilinizi %40-%80 arasında şarj edin. Mümkün olduğunca %100'e çıkmayın pilinizin sağlığı için. %20 civarına düşünce şarj edin. %80'de ise çıkarın. Ha ayda bir kere %100 şarj edebilirsiniz pilinizin formda kalması için. Bende yakında İPhone XS almayı düşünüyorum. Bakalım inşallah bende alırım.
Size de teşekkür ederim bu arada.
Siyah güzel duruyor SE’de. Apple siyah bir telefon çıkardığında sonraki modelde rengi hemen griye döndürüyor o siyah rengi.
Neden griye döndürüyor anlamadım.

Size de teşekkür ederim bu arada.
Ne demek hocam rica ederim. Kazasız belasız kullanırsınız inşallah. İyi bir kullanım ile uzun yıllar gideceğini düşünüyorum. Sonuçta A13 çip mevcut içinde. Bu çip çok güçlü. A14 ile aralarında nm dışında bir fark yok zaten performans olarak.

Ne demek hocam rica ederim. Kazasız belasız kullanırsınız inşallah. İyi bir kullanım ile uzun yıllar gideceğini düşünüyorum. Sonuçta A13 çip mevcut içinde. Bu çip çok güçlü. A14 ile aralarında nm dışında bir fark yok zaten performans olarak.
Evet çoğu teknoloji kalanı A14'de pek performans artışı oladığını söylüyor zaten öğrenci olduğum için pek önemli değil.

Evet çoğu teknoloji kalanı A14'de pek performans artışı oladığını söylüyor zaten öğrenci olduğum için pek önemli değil.
Bende üniversite zamanları 5S almıştım yeni çıkmıştı. 7 yıldır kullanıyorum. Cihazın başına neler geldi ölmedi hala. Bir kere klozete düştü. Bir kere sofra bezinde unutup sofra bezini silkelerken aşağı toprak zemine düştü. Sadece kenarları ezildi ve çizildi. Arka tarafı, ön tarafı çiziksiz sapasağlam duruyor hala. Hiç servise bile gitmedi. İçini sadece geçen yıl batarya hakkın rahmetine kavuştuğu için açtım batarya değişimi için. O dönem bir öğrenci olarak çok iyiydi benim için. Ama şimdi iş güç sahibi biri olarak tatmin etmiyor artık. XS'e geçince ne yapacağım bilmiyorum açıkçası :) Siz hangi cihazdan geçiyorsunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı