iPhone SE 2016'dan SE2020'ye geçmek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
iPhone SE'yi bu zamana kadar kullanırken rahatsız olmadıysa bu telefonda da olmazsın.

Arkadaşlar cevaplarınız için teşekkürler. Tasarımı çok hoş duruyor telefonun, oynayacağım oyunlar yüksek sistem gerektirmiyor (2013 yapımı zaten). Biraz daha araştırıp almayı düşünüyorum.
Dostum bu deli fikirler veren insanın laflarına kulak asma testleri falan da izleyebilirsin. Forumda çoğunluğun fikirlerine de bakabilirsin.

SE 2020 alınır mı?
Forumdakiler:

Ekran kötü?
Ama işlemcisi iyi abi.

Kullanım süresi az?
Ama işlemcisi iyi abi.

İşletim sistemi?
Ama işlemcisi iyi abi.

Fiyatı?
Ama işlemcisi iyi abi.

Diğer telefonlara kıyas.
Ama işlemcisi iyi abi.

Kamera pek iyi değil gibi?
Ama işlemcisi iyi abi.

Ekran gövde oranı az.
Ama işlemcisi iyi abi.

Arkadaşım arkadaşımızın kullanmayacak olması o donanımın yetersiz olmasının önüne geçmemeli bence e o zaman 3310 verelim eline sen onu da savun.

Konu sahibi küçük ekran istiyor.

Zaten konu sahibi oyun oynamayacak ve ona yeterli. 6-7 saat götürüyor.

Yeni trolümüz hayırlı uğurlu olsun.

Fiyat/performans bir cihaz kendisi.

Ne?
Gitsin mi 10t mi alsın :D
güldürmeyin beni.
Arkadaş oyun için kullanmayacak zaten. Uzun ömür konusunda SE 2020'den iyi seçenek varsa söyleyin de gülelim.

Aynen aynen. 1 kamera var az MP aynen aynen.

Tasarım kişiden kişiye göre değişir. Çoğu kişi bu tasarımı seviyor.

arkadaş çok fazla oyun oynamayacak zaten!
6-7 saat götürür diyor kullananlar.

Arkadaşımızın kullanmayacak olması donanımın yetersiz olmasına göz yummaya yetmemeli bence e o zaman tuşlu telefon verelim abimize ne güzel arkadaş kullanmayacak zaten özellikleri hatta tuşlu telefonu geçtim ev telefonu verelim nasıl olsa yeterli kullanmayacak arkadaşımız böyle bir zihniyet görmedim cidden komiksiniz.

Offf of sizin yüzünüzden 10 tane hesabım banlandı bu topluluktan sizle tartışmak LoL oynamaktan daha stresli.

Offf of sizin yüzünüzden 10 tane hesabım banlandı bu topluluktan sizle tartışmak LoL oynamaktan daha stresli.
Anladığım kadarıyla normal tartışmıyorsunuz. Birilerine hakaret mi ettiniz ? Küfür mü ettiniz ? 10 adet banlanan hesaptan ders çıkaramadıysanız daha seviyeli tartışmayı öğrenebilirsiniz.

Sizin gibi insanlara sizin anladığınız dilde yazınca troll oluyoruzda ondan adama 10 satır yazı yazıyorum adam hala arkadaş kullanmayacak işlemcisi iyi diyor şuraya cidden donanımdan anlaya bir insan gelsede konuşsa 3 tane iPhone fanı işlemcisi iyi abi deyip duruyor bir de ben troll oluyorum (Xiaomi fanlarına can feda bu arkadaşlardan sonra Xiaomi fanlarını ziyaret etmem lazım) ayrıca 10 hesap lafın gelişi 4 5 hesap ban yemiştir.
Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmış. 4-5 hesabınız hangi sebepten ban yemişti tam olarak?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı