iPhone SE 2020 3000 TL'ye alınır mı?

koray105

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 1600, GTX 1060, 16 GB RAM, MSI X370 GAMING Pro Carbon.
Arkadaşlar 3000 TL'ye 2.el olarak buldum. 14 ay garantiside var. Benim asıl sorum şu bu telefonun ekranı çok mu küçük çünkü hiç hayatımda görmedim kendim J7 kullanıyorum çok yavaşladı 2.elde bu modeli gördüm sorayım dedim boyut olarak bana sıkıntı çıkarır mı?

Ekranı evet biraz küçük kalabilir ama alışırsınız. Ek olarak 3K'ya alınır.

3000 TL'ye çok daha iyi sıfır telefonlar alınır. Sırf iPhone diye 2. el bir cihaza bu kadar para vermek mantıksızlık. Telefona gelecek olursak pratiklik olarak küçük olması iyi ama video, film vb. izleyeceksen kesinlikle küçük bir ekrana sahip.

SE tavsiye etmiyorum. Hem ekranı çok küçük hem de o fiyata 0 Android telefonlarda var.

Arkadaşlar bana 3000 TL'ye ekranı büyük bir de Vatan gibi teknolojik mağazalarda olan telefonları söyler misiniz gidip elle bakmadan alamam da.

Hocam bence alınır. iPhone'um olsun ama çok da eski olmasın istiyorsanız doğru tercih. Ancak önemli bir nokta var ki ekran boyutu, ben şahsen büyük ekran seviyorum ama onun ekranı da gayet kullanılabilir.

SE temizse, güvenilirse kesinlikle alınır. Bu fiyata aldığın başka telefon SE'yle karşılaştırılamaz bile.
Peki ekran nasıl benim için en önemli konulardan biri o j7 kullanıyorum şuan bana küçük gelir mi?

Arkadaşlar bana 3000 TL'ye ekranı büyük bir de Vatan gibi teknolojik mağazalarda olan telefonları söyler misiniz gidip elle bakmadan alamam da.

Huawei P30 Lite'a bakabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı