iPhone SE 2020 alınır mı?

Efe ARSLAN

Hectopat
iPhone SE 2020'ye geçmeyi planlıyorum. Kullanan arkadaşlar 1 günde şarjı kaç saat dayanıyor. Küçük ekranın dezavantajını gördünüz mü? Son olarak rica etsem telefonu kullandığınız kadarıyla yorumlayabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

iPhone SE 2020'ye geçmeyi planlıyorum. Kullanan arkadaşlar 1 günde şarjı kaç saat dayanıyor. Küçük ekranın dezavantajını gördünüz mü? Son olarak rica etsem telefonu kullandığınız kadarıyla yorumlayabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.
Telefonu kullanmadım ama hakkında birkaç şey biliyorum. Ekran biraz küçük evet telefonda dizi film seyreden birisi tatmin olmayabilir. Günlük normal kullanım için bataryası yeterli ama oyun oynayan ya da telefonu yoğun kullanan birisiyseniz powerbank taşımanız gerekebilir yanınızda. Oyun oynarken bir sıkıntı yaşamazsınız performans açısından zaten güncel bir işlemci var içinde.

Telefonu gün içerisinde çok aktif kullanmıyorsanız alınır. Çünkü bataryası gerçekten orta-üst kullanımda bir günü çıkartmıyor. Batarya dışında herhangi bir dezavantajı yok. küçük ekranlı olması size problem çıkarmayacak gördüğüm kadarıyla. Bir önceki konunuzu görmüştüm 7 Plus kullanıyormuşsunuz. O telefondaki batarya performansını beklemeyin.

Bence bütün iPhone'lar gereksiz pahalı tabi tercih meselesi.
Türkiye'de gereksiz pahalı. O da vergiler ve dolar kuru yüzünden yoksa yurt dışında özellikle Amerika ve Almanya gibi yerlerde çok ucuz. Orta gelirli bir aile çok rahat alabiliyor oralarda bu telefonları.

Oyun oynayan biri değilim, dizi ve filmleri genellikle iPad ve TV üzerinden izliyorum. Ben sosyal medyayı çok aktif kullanan biriyim. YouTube, Twitter İnstagram ve Facebook kullanıyorum genellikle.

Geri
Yukarı