iPhone SE 2020 alınır mı?

386899

Centipat
Merhabalar bu telefonu almayı düşünüyorum sizce nasıl? Kendi sitesinde ₺7.800, diğer sitelerde ₺7.000 civarında. Sizce performansı falan nasıl? Bir de bunlarda 2 ya da 3 falan var mı? Teşekkürler.

Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi donanım ve performans olarak çok iyi bir cihaz. Arka kamerası da çok iyi.

Telefonum iki dezavantajlı noktası var. Pil ve ekran. Bunlar benim için önemli değil diyorsan alabilirsin.

Benim önerim bu bütçeye S20 FE SD 865 modeli.

Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi donanım ve performans olarak çok iyi bir cihaz. Arka kamerası da çok iyi.

Telefonum iki dezavantajlı noktası var. Pil ve ekran. Bunlar benim için önemli değil diyorsan alabilirsin.

Benim önerim bu bütçeye S20 FE SD 865 modeli.
Hocam kendime alacakmışım gibi yazdım ancak kardeşime alacağım ben hala yükseltme ihtiyacı duymadığım S7 Edge'mi kullanıyorum. Şimdi bence de haklısınız S21 yada dediğiniz telefon da alınabilir ancak İphone almak istiyor. En başta İphone 13 alacaktık ama bence o fiyatı haketmiyor vazgeçtik. Peki Z Fold 3 nasıl bir cihaz?

Z Fold 3 benim hoşlandığım bir cihaz değil, Z Flip modelini daha çok seviyorum ben.
Hocam bir soru daha sorayım bu SE kısa sürede yavaşlar mı? Ha bir de internette 2020 SE falan yazıyordu bunların bir farkı var mı? Teşekkür ederim cevapladığınız için.

Son düzenleyen: Moderatör:
SE kısa sürede yavaşlar mı? Ha bir de internette 2020 SE falan yazıyordu bunların bir farkı var mı?
Hayır kısa sürede yavaşlamaz. SE 2020 ayrı, SE modeli ayrıdır. SE ilk çıkan model, onu alma, o eski bir cihaz. SE 2020 ise adından anlaşılacağı üzerine 2020 yılında çıkmış bir model.

Hayır kısa sürede yavaşlamaz. SE 2020 ayrı, SE modeli ayrıdır. SE ilk çıkan model, onu alma, o eski bir cihaz. SE 2020 ise adından anlaşılacağı üzerine 2020 yılında çıkmış bir model.
Apple Store da satılanda 2020 yazmıyor bu eski demek mi yoksa ihtiyaç mı duyulmamış.

Geri
Yukarı