iPhone SE 2020 alınır mı?

Brazen

Decapat
Dostlar uzun bir süreden sonra telefonumu değiştirmek istiyorum. Bende Samsung Galaxy A5 2016 model telefon vardı. Telefon neredeyse ömrünü tamamladı. Bazen şarj olmuyor. Kamerası kırık. iPhone model cihaz istiyorum ve fazla bir bütçem yok. Sizce iPhone SE 2020 alınır mı?

Alınır 1 yıldır kullanıyorum sorun varsa sorabilirsin uzun yıllar rahat kullanıcaksın zaten eski kasa olması dert değilse on numara cihaz 11 serisi ile aynı işlemciyi kullanıyor zaten 11'in eski kasa da ki hali gibi.

Alınmaz, ben keşke 2 bin daha verip 11 alsaydım diyorum. Arada kalmış bir model. Isınıyor, malzeme kalitesi çok iyi sayılmaz. Çok kullanmasam da tek sevdiğim kamerası güzel.

Dostlar uzun bir süreden sonra telefonumu değiştirmek istiyorum. Bende Samsung Galaxy A5 2016 model telefon vardı. Telefon neredeyse ömrünü tamamladı. Bazen şarj olmuyor. Kamerası kırık. iPhone model cihaz istiyorum ve fazla bir bütçem yok. Sizce iPhone SE 2020 alınır mı?
iPhone istiyorsanız alınır. Tek eksiği küçük ekran ve bataryası. Aktif kullanımda 4 saat civarı götürür. Fakat ekran ve batarya benim için önemli diyorsanız S20 FE'ye bakabilirsiniz. Bütçenizi biraz artırırsanız iPhone 11'e de bir göz atabilirsiniz hocam.

iPhone istiyorsanız alınır. Tek eksiği küçük ekran ve bataryası. Aktif kullanımda 4 saat civarı götürür. Fakat ekran ve batarya benim için önemli diyorsanız S20 FE'ye bakabilirsiniz. Bütçenizi biraz artırırsanız iPhone 11'e de bir göz atabilirsiniz hocam.

Çok aktif kullanan biri değilim. iPhone 6S ilk çıktığında çok istemiştim ama alamamıştım. Yani iPhone 6S tasarımına hastayım diyebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı