iPhone SE 2020 alınır mı?

• Konuyu başlatan HCI
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 743

HCI

Hectopat
Yer
Laboratuvar
Şu anda iPhone 8 kullanıyorum. Telefonu satıp üstüne biraz daha ekleyip iPhone SE almayı düşünüyorum. 7300 TL'ye alacağım. Sizce alınır mı? Bu fiyat bandında önerebileceğiniz iPhone var mı?

Alınmaz, bence elinizdeki sizi mutlu etmeyene kadar kullanmaya devam edin. SE 2 sizi 8'e göre ekstra mutlu etmeyecek, emin olun.

Son düzenleme:
Ben hala iphone 6s kullanıyorum. Telefon bozulmadan telefonunu değiştiren insanları gerçekten anlamıyorum. Bence telefonunuzu amacına uygun kullanın. Fotoğraf çekeceğim diyorsanız fotoğraf makinası, oyun oynayacağım diyorsanız bir konsol veya pc alın. Yaşını başını almış bunak bir abinizden naçizane tavsiyemdir. Kapitalizmin değirmenine su taşımayın.

Şu anda iPhone 8 kullanıyorum. Telefonu satıp üstüne biraz daha ekleyip iPhone SE almayı düşünüyorum. 7300 TL'ye alacağım. Sizce alınır mı? Bu fiyat bandında önerebileceğiniz iPhone var mı?
Batarya performansı zayıf çok oyun oynayan birisi değilseniz 1 günü rahatlıkla çıkarır onun dışında boyut olarak küçük ama siz İPhone 8 den alışık olduğu için sorun olacağını sanmam oyun performansı vs. olsun çok güzel telefon alınır kesinlikle

Ben hala iphone 6s kullanıyorum. Telefon bozulmadan telefonunu değiştiren insanları gerçekten anlamıyorum. Bence telefonunuzu amacına uygun kullanın. Fotoğraf çekeceğim diyorsanız fotoğraf makinası, oyun oynayacağım diyorsanız bir konsol veya pc alın. Yaşını başını almış bunak bir abinizden naçizane tavsiyemdir. Kapitalizmin değirmenine su taşımayın.
Bunak abim artık yeni telefonlar hepsini yaptığı için hepsine ayrı para vermeye gerek yok.

Soruya gelirsek eski bir telefona 7300TL gerek yok.

Şahsım adına elindeki telefonun aynısı fakat 5G ve işlemci değişti. Onun dışında işletim sistemi, ekran özellikleri, ram, kamera, pil ve tasarım gibi önemli konuların hiçbirinde bir farklılık yok; ki kaldı ki o işlemcinin iPhone 8'den çok çok daha üstün bir performansa erişmesini sağlayabilir mi? Zaten Türkiye'ye de 5G'nin ne zaman yaygınlaşacağı da muâllak. Tercih senin fakat bu firmanın aynı telefonu 3. kez çıkarmış olduğu aşikârken bu telefona göz koymuş olman akıl kârı mıdır?

Merhaba, normal de Apple kullanıcısı olarak 4 gün önce ekonomik durumlardan ötürü fiyat ve donanımsal olarak araştırarak sıfır Samsung S20 FE modeline geçmiş bulunmaktayım içerik olarak, donanımsal olarak çok memnunum fakat işletim sistemine hiç alışamadım ve alışabilecek gibi durmuyorum.

10 yıldır iPhone kullanıcısı olarak Android'e geçmek gerçekten zormuş.
Şimdi size şöyle bir sorum olacak, ben yeni telefonu satışa koydum teklif olarak da 4 aylık iPhone SE 2020 64 GB modeli ile kafa kafaya bir teklif geldi sizce takasa girmeli miyim?
Takas ettikten sonra da eski kullanmış olduğum iPhone 7 Plus telefonumu satıp iPhone 11 ve XR almak istiyorum sizce bu takasa değer mi?
Samsung'un satışı mı daha kolay olur yoksa iPhone mu? Ne kadar bir zarara veya Kar'a geçmiş olurum hem donanımsal hem de fiyat açısından?
Özellikle bu konuda bilgili olan kişilerin cevaplamasını istiyorum.
Karşılaştırmak adına görsel bırakıyorum buraya... Cevaplarınızı bekliyorum.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-05-29 233838.png
    Ekran görüntüsü 2022-05-29 233838.png
    104,6 KB · Görüntüleme: 25

Geri
Yukarı