iPhone SE 2020 bataryası nasıl?

KamAta

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar iPhone SE almayı düşünüyorum. Ekran konusunu pek takmıyorum fakat batarya kısmı biraz kafamı kuracaklıyor. Şahsen müzik dinleyip, Instagram ve WhatsApp'da takılan birisiyim. Yardımcı olursanız sevinirim. Pili bu kullanımda çok sorun yaratır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bende almayı düşünüyorum da size bir sorum olacak. Gün içinde mi 4 saat idare ediyor? Bir de içinde çıkan normal şarj adaptörü ile kaç saat de %100 oluyor.
Hocam bildiğim kadarıyla aksesuarsız. Adaptörü kendiniz alıyorsunuz diye biliyorum. SE modeli için aynı mi bilmiyorum.

Hocam bildiğim kadarıyla aksesuarsız. Adaptörü kendiniz alıyorsunuz diye biliyorum. SE modeli için aynı mi bilmiyorum.

İçinden çıkıyor standart adaptör; ama hızlı şarj desteği olmayan adaptör, merak ettim kaç saat de doluyor diye.

Son düzenleme:
SE'nin bataryası çok kötü. Telefonu sıradan işler için kullanıyorken bile akşamı görmekte zorlanabilirsiniz. Telefon olarak iyi bir telefon ancak batarya ihtiyacınız varsa daha büyük iPhone modellerine veya Android cihazlara bakmanızı tavsiye ederim.

SE'nin bataryası çok kötü. Telefonu sıradan işler için kullanıyorken bile akşamı görmekte zorlanabilirsiniz. Telefon olarak iyi bir telefon ancak batarya ihtiyacınız varsa daha büyük iPhone modellerine veya Android cihazlara bakmanızı tavsiye ederim.

Ben de almayı düşünüyorum.
Oyun oynamam, %90 YouTube.
Çok yoğun da kullanmıyorum.
Full kısık ayarlar ile günü çıkartır mı?(Low Power mode, konum servisleri vb. kapanması vb.)

Cihazı tam 1 senedir kullanıyorum sorularınız varsa alabilirim.
Şu an %88 pil sağlığında bir günü rahat çıkarıyorum 5-6 saat ekran sürem var. Sadece sosyal medya ve mail için kullanıyorum cihazı.
Dışarıya çıkıp 4k video ve birsürü fotoğraf çekmeye çalıştığımda günü çıkarmakta zorlanıyor.
5000mAh Xiaomi hızlı şarj destekli powerbankim var. Yarım saat şarj ettiğimde günü çıkartıyor.
Edit: Yeni kutulardan şarj cihazı ve kulaklık çıkmıyor. Eski kutularda mevcut. Bulursanız eski kutu bakın.

Cihazı tam 1 senedir kullanıyorum sorularınız varsa alabilirim.
Şu an %88 pil sağlığında bir günü rahat çıkarıyorum 5-6 saat ekran sürem var. Sadece sosyal medya ve mail için kullanıyorum cihazı.
Dışarıya çıkıp 4K video ve bir sürü fotoğraf çekmeye çalıştığımda günü çıkarmakta zorlanıyor.
5000MAH Xiaomi hızlı şarj destekli powerbankim var. Yarım saat şarj ettiğimde günü çıkartıyor.
Edit: Yeni kutulardan şarj cihazı ve kulaklık çıkmıyor. Eski kutularda mevcut. Bulursanız eski kutu bakın.

Hocam hiç ekran boyutu sizi telefondan sıktırdı mı? Normalde küçük telefon severim ama bana sıkıntı çıkarır mı onu merak ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı