iPhone SE 2020 için batarya önerisi

NoobEller

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba SE 2020 telefonumu uzun zamandır kullanmaktayım artık batarya seviyesi 78 civarına düştü ve bana işkence çektiriyor. Biraz araştırma yaptım Deji veya Fppro alacaktım ama Fppro'da batarya kalmamış Deji'den almak istediğimde sadece batarya bandı geliyor.

Sıvı bandı ve bataryayı birlikte almak için araştırmaya başladım ben de. SE 2020 için sıvı bandının kendine özel mi olması gerekiyor bilmiyorum. 7 ile kasaları aynı sonuçta bu düşünce ile akıllıphone sitesinden iki tane ürün buldum ama Ally markasını ilk defa duyuyorum, bilgisi olan var mı?

Veya bana hem batarya ve sıvı bandının yanında olduğu bir batarya önerebilir misiniz? Ek olarak sıvı bandı için kargo ödemek istemiyorum.

Deji satın aldığımız zaman yanında sıvı bandı geliyor mu? Yoksa sadece sitede göründüğü kadar bataryanın bandını mı gönderiyorlar.

Batarya bandı hocam.

Deji satın aldığımız zaman yanında sıvı bandı geliyor mu? Yoksa sadece sitede göründüğü kadar bataryanın bandını mı gönderiyorlar.

Hocam nakit sıkıntınız yoksa direkt orijinal alın derim Apple Store'dan.

Performansı tatmin eder mi? Mantıklı bir seçim gibi almayı düşünebilirim. (Şu an batarya sağlığımın 78 olduğunu varsayarsak her türlü edecektir galiba ama.)
Hocam nakit sıkıntınız yoksa direkt orijinal alın derim Apple Store'dan.
Nakit sıkıntısı olmasa bile bir batarya için 1000 lira vermeyi tercih etmem. Ek olarak böyle basit değişimleri kendim yapabiliyorum servise gerek yok o yüzden.

Merhaba SE 2020 telefonumu uzun zamandır kullanmaktayım artık batarya seviyesi 78 civarına düştü ve bana işkence çektiriyor. Biraz araştırma yaptım Deji veya fppro alacaktım ama Fppro'da batarya kalmamış Deji'den almak istediğimde sadece batarya bandı geliyor.

Sıvı bandı ve bataryayı birlikte almak için araştırmaya başladım ben de. SE 2020 için sıvı bandının kendine özel mi olması gerekiyor bilmiyorum. 7 ile kasaları aynı sonuçta bu düşünce ile akıllıphone sitesinden iki tane ürün buldum ama ally markasını ilk defa duyuyorum, bilgisi olan var mı?

Veya bana hem batarya ve sıvı bandının yanında olduğu bir batarya önerebilir misiniz? Ek olarak sıvı bandı için kargo ödemek istemiyorum.

Rova batarya almanı tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı