iPhone SE 2020 İçin Ekran Koruyucu Önerisi

Muyan

Hectopat
Yer
Papa's Pizzeria
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba tekrardan. Bazılarınız beni iPhone SE 2020 ile ilgili başlıklarda ya beğenilerimle ya da yorumlarımla görmüştür ve artık ben de haftaya almayı planlıyorum.
Sizden ricam kaliteli ve kılcal/normal çiziklere de karşı ''ciddi'' koruyan bir ekran koruyucusu önermeniz. Piyasaya baktığımda ekran koruyucular tam ekranı kaplayan ve ekranın üstüne cam şeklinde. Sizce hangisi alınmalı? Örnek olarak aşağıda Spigen markasına ait tüm ekran ve sadece cam koruyucuları atıyorum. Şahsen Spigen almak isterim ki forumlarda da Spigen markası ''çoğunluklu'' öneriliyor.

Merhaba tekrardan. Bazılarınız beni iPhone SE 2020 ile ilgili başlıklarda ya beğenilerimle ya da yorumlarımla görmüştür ve artık ben de haftaya almayı planlıyorum.
Sizden ricam kaliteli ve kılcal/normal çiziklere de karşı "ciddi" koruyan bir ekran koruyucusu önermeniz. Piyasaya baktığımda ekran koruyucular tam ekranı kaplayan ve ekranın üstüne cam şeklinde. Sizce hangisi alınmalı? Örnek olarak aşağıda spigen markasına ait tüm ekran ve sadece cam koruyucuları atıyorum. Şahsen spigen almak isterim ki forumlarda da spigen markası "çoğunluklu" öneriliyor.

Spigenin kılıflarını kullanıyorum çok memnunum çok kaliteli bir marka asla pişman edeceğini düşünmüyorum bunu almanı tavsiye ederim.

iPhone SE 2020 / iPhone 8/7 Uyumlu Cam Ekran Koruyucu, Spigen GLAS.tR SLIM 2 Adet | Spigen

8 ve 7 koruyucuları olmuyor, onu söyleyim. 2 farklı markadan 8 kaplaması yaptırdım, kenarları açtı hep. Ekran açısı farklıymış, telefoncunun isyanı o yöndeydi. Sanırım 3D Touch kaldırıldığı için oldu, hiç de araştırmadım gerçi. Ben söktüm korumayı, çıplak kullanıyorum.

8 ve 7 koruyucuları olmuyor, onu söyleyim. 2 farklı markadan 8 kaplaması yaptırdım, kenarları açtı hep. Ekran açısı farklıymış, telefoncunun isyanı o yöndeydi. Sanırım 3D Touch kaldırıldığı için oldu, hiç de araştırmadım gerçi. Ben söktüm korumayı, çıplak kullanıyorum.
Peki ilk attığım linkteki tam ekranı kaplayan koruyucu ekran kenarlardan hava bırakır mı?

Şahsen ben kendi telefonuma esnaftan gidip taktırdım 50 TL'ye. İstersen lensun markasına bakabilirsin onların nano cam tarzı ürünleri var. 100 TL büyük para bence spigen olsun olmasın o kadar verilmez.

Geri
Yukarı