iPhone SE 2020 kamera açınca "cızt" sesi geliyor

yayyaeo

Zeptopat
Daha fazla  
Ben ağustos'un başında iPhone SE 2020 aldım ama bazen kamerayı açınca cızt diye bir ses geliyordu kapatıp açınca düzeliyordu bu birkaç kişinin başına daha gelmiş. Ama sonrasında orijinal iPhone kulaklığı aldım ve kulaklığı takınca sürekli içeriden hafif hafif tık tık sesleri geliyor ne yaparsam yapayım düzelmedi ben de servise gönderdim kulaklığı bugün yenisini gönderdiler önceki arızalıymış diye ama yenisi de aynı sesleri çıkarıyor yine mi bozuk kulaklık denk geldi yoksa sıkıntı telefonda mı? Ona göre servise yollayacağım telefonu bir şey söyleyin lütfen.

SE 2020 kullanıyorum ve kameradan tık sesi gelmesi OIS kaynaklı. Yani iyi bir şey ve sorun edecek bir durum yok. Kulaklıkta anc özelliğini açınca ufak bir ses gelebilir ama tık tık diye bir ses gelmesine bir şey diyemiyorum. Apple destek uygulamasını indirip, kulaklık hakkında teknik destek alın. Hatta sizi aramalarını isteyin. Hemen arayıp size dönüş yapıyorlar. Durumu belirtin onlar daha sağlıklı bilgi vereceklerdir.

SE 2020 kullanıyorum ve kameradan tık sesi gelmesi OIS kaynaklı. Yani iyi bir şey ve sorun edecek bir durum yok. Kulaklıkta anc özelliğini açınca ufak bir ses gelebilir ama tık tık diye bir ses gelmesine bir şey diyemiyorum. Apple destek uygulamasını indirip, kulaklık hakkında teknik destek alın. Hatta sizi aramalarını isteyin. Hemen arayıp size dönüş yapıyorlar. Durumu belirtin onlar daha sağlıklı bilgi vereceklerdir.

Öyle yaptım ama kameradan gelen sesi de garip buldular ve servise yönlendirdiler beni. Hiç servise göndermek istemiyorum ama kulaklıktan duyulan ses beni çok rahatsız ediyor.

Geri
Yukarı