iPhone SE 2020 Kapasite Üstü Pil Değişimi

Muyan

Hectopat
Yer
Papa's Pizzeria
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba! Yakın zamanda iPhone SE 2020 almayı planlıyorum ve telefonu sonuna kadar (8 yıl kullanmayı hedefliyorum) kullanacağım gibi. Telefonlarda Batarya ömrünü maksimum 2-3 sene diye biliyorum. Yani 2. senenin sonuna doğru değiştirmek daha sağlıklı oluyor.
Sorum şu: Biliyorsunuz ki iPhone SE 2020 1821 mAh bir batarya ile geliyor. Fakat internette gördüğüm kadarıyla Deji marka bataryalar iPhone SE 2020 uyumlu 2000+ mAhlara kadar değer veriyor. Tabii ki orijinal Apple bataryası kadar verim vermez fakat 1821 mAh batarya kapasiteli bir telefon, 2000+ mAh değerinde bir batarya ile çalışabilir mi?

Merhaba! Yakın zamanda iPhone SE 2020 almayı planlıyorum ve telefonu sonuna kadar (8 yıl kullanmayı hedefliyorum) kullanacağım gibi. Telefonlarda Batarya ömrünü maksimum 2-3 sene diye biliyorum. Yani 2. senenin sonuna doğru değiştirmek daha sağlıklı oluyor.
Sorum şu: Biliyorsunuz ki iPhone SE 2020 1821 mAh bir batarya ile geliyor. Fakat internette gördüğüm kadarıyla Deji marka bataryalar iPhone SE 2020 uyumlu 2000+ mAhlara kadar değer veriyor. Tabii ki orijinal Apple bataryası kadar verim vermez fakat 1821 mAh batarya kapasiteli bir telefon, 2000+ mAh değerinde bir batarya ile çalışabilir mi?
İPhone SE 2020'nin 1821 Miliamper pili var. 3 saati kurtarmaz. Üst seviye pil ile de değiştiremezsiniz.

Deji'nin bataryalarını kullanmanı önermem. Birkaç aydan sonra eski diye çıkardığın bataryadan daha kötü performans vermeye başlıyor.

Sıkıntısı olmaz. Deji bataryalar ekstra kapasite ile geliyor, bu da pilin dayanacağı zamanı uzatıyor. Gönül rahatlığı ile alabilirsiniz Deji bataryaları.
3 tane telefonda da kullandım hepsinde de birkaç aydan sonra cidden aşırı düştü üçünde de performansı. Bu sorunu yaşayan ben de dahil birsürü insana rastladım. Ben şahsen önermiyorum.

Deji'nin bataryalarını kullanmanı önermem. Birkaç aydan sonra eski diye çıkardığın bataryadan daha kötü performans vermeye başlıyor.
Hiç kullandınız mı hocam? Apple'da kullanmadım ondan soruyorum. Android olan 3 cihazda 2 senenin ardından piller ömrünü doldurunca Deji ile değiştirdim. Orijinal bataryayı aratmadı 1-2 sene boyunca. Yeni cihaz alana kadar götürdü yani. O yüzden ben tavsiye ederim.

iPhone SE 2020'nin 1821 miliamper pili var. 3 saati kurtarmaz. Üst seviye pil ile de değiştiremezsiniz.

AhmetRyzen, ben 6 saat ekran süresi alıyorum. PUBG Mobile oynamazsan vallahi alıyorsun he.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiç kullandınız mı hocam? Apple'da kullanmadım ondan soruyorum. Android olan 3 cihazda 2 senenin ardından piller ömrünü doldurunca Deji ile değiştirdim. Orijinal bataryayı aratmadı 1-2 sene boyunca. Yeni cihaz alana kadar götürdü yani. O yüzden ben tavsiye ederim.
3 tane cihazımda kullandım. Üçünde de birebir aynı şeyleri yaşadım. Bende bir sorun vardı herhalde :D.

3 tane cihazımda kullandım. Üçünde de birebir aynı şeyleri yaşadım. Bende bir sorun vardı herhalde :D.
Bir ara bahsettiğiniz sorunları ben de görmüştüm. Birebir değişim yapıyorlardı. Hatta benim satın aldığım ürünler içinden de 6 ay içerisinde birebir değişim yapabilirsiniz yazıyordu. O kağıdın paket içeriğinden çıkması bile firmanın gözümdeki değerini artırdı. Fakat dediğim gibi ben 3 alışverişimde de sorun yaşamadım. iPhone 6 için çok tavsiye ediliyordu zamanında.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı