iPhone SE (2020) kılıf ve ekran koruyucu önerisi

telefonu 1 hafta önce aldım vatandan alırken iyi bi ekran koruyucu taktırdım ne olur ne olmaz düşerse falan bişey olmasın diye 190 lira verdim sonra ekranın sağ kenarından kenara içe doğru kayma olduğunu farkettim üstündeki kırılmaz cam çok kalın olduğu için oluyormuş meraktan bi kaldırıp bakayım ekranda mı sorun var yoksa koruyucuda mı diye kaldırınca altına toz girdi onu çıkarmaya çalışırken kırılmaz cam perte çıktı sonra 3 telefoncu gezdim 50 -100 liralık camlardan taktırdım hepsinde ekranın sağında ve solunda hava boşlukları oluştu kenarlardan yukarı çizgi halinde ve çok rahatsız edici

Telefonu 1 hafta önce aldım Vatan'dan alırken iyi bir ekran koruyucu taktırdım ne olur ne olmaz düşerse falan bir şey olmasın diye 190 lira verdim sonra ekranın sağ kenarından kenara içe doğru kayma olduğunu fark ettim üstündeki kırılmaz cam çok kalın olduğu için oluyormuş meraktan bir kaldırıp bakayım ekranda mı sorun var yoksa koruyucuda mı diye kaldırınca altına toz girdi onu çıkarmaya çalışırken kırılmaz cam perte çıktı sonra 3 telefoncu gezdim 50 -100 liralık camlardan taktırdım hepsinde ekranın sağında ve solunda hava boşlukları oluştu kenarlardan yukarı çizgi halinde ve çok rahatsız edici.

Ekran kavisli olduğu için bu tarz koruyucular tam olmuyor ben de SE 2 telefonumu ekran koruyucu olmadan kullanıyorum en iyisi.

Geri
Yukarı