iPhone SE 2020 mi alınmalı S20 mi?

Ben olsam 11 tercih ederdim, belli özellikler açısından SE 2020'den çok daha iyi. Bu bütçede Android telefon almazdım, hele S20'yi. Kendisi amiral gemisi olarak çıktı ama bence zerre alakası yok. Yani kendimi akrabanızın yerine koydum. Kaç yaşında bilmiyorum ama?

Ben olsam 11 tercih ederdim, belli özellikler açısından SE 2020'den çok daha iyi. Bu bütçede Android telefon almazdım, hele S20'yi. Kendisi amiral gemisi olarak çıktı ama bence zerre alakası yok.
En son kararı verdiğim zaman yazacağım. S20 elendi. Onun yerine 11 geldi ama 64 GB olan modeli.
256 GB SE 2020 ve iPhone 11 64 GB arasında karar vereceğim.
SE 2020 A13 kullandığı için kendine çekiyor.

En son kararı verdiğim zaman yazacağım. S20 elendi. Onun yerine 11 geldi ama 64 GB olan modeli.
256 GB SE 2020 ve iPhone 11 64 GB arasında karar vereceğim.
SE 2020 A13 kullandığı için kendine çekiyor.

64 GB depolama yetersiz gibime geliyor. SE 2020 daha mantıklı bana göre. Siz bilirsiniz yine de.

Yani karar tabii ki senin kral ama bence F2 Pro al. SE 2020 ve 11 de güzel ama SE 2020'nin ekranı küçük, 11'in de çipseti eski, hafızası 64GB ve 1 yıl az güncelleme alacak. Üstüne ikisinin de ekranı 1080p bile değil.

@borusan12 bir şey merak ediyorsan çekinmeden sor. Bir yerde kafana oturmayan bir şey varsa sorabilirsin. Konularımı inceleyerek bir şey anlayamazsın.
Birisini kendisinden dinleyerek sonuca ulaşabilir misin, hele ki profilini gizleyen birisiyse? Yedi ayda ne gibi katkıları olmuş bakmak istedim ama karşıma çıkan şeyler şikayet ve hakaretler oldu ☹️

Birisini kendisinden dinleyerek sonuca ulaşabilir misin, hele ki profilini gizleyen birisiyse? Yedi ayda ne gibi katkıları olmuş bakmak istedim ama karşıma çıkan şeyler şikayet ve hakaretler oldu ☹️
Sıkıntı değil, beni tanıyan tanıyor. Şikayet eden kişiler de, onlar bana özelden yazınca takmadığım için bahane arıyor. Şikayet eden kişileri incelersen, hak verirsin 😉
Hak vermene gerek yok aslında. Benim sevdiğim, saygı duyduğum kişiler belli. Yanlış tanıma yeter.

Geri
Yukarı