iPhone SE 2020 sessize alma tuşu yumuşak çalışıyor

• Konuyu başlatan l0st
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 1B

l0st

Picopat
Daha fazla  
Bundan yaklaşık 1 hafta önce Vatan Bilgisayar'dan iPhone SE 2020 model telefon aldım. Henüz 1 hafta olmasına rağmen sessize alma tuşunda bir gariplik hissettim. Sessize alırken gayet güzel hissi fakat sessizden çıkarırken daha yumuşak ve daha sıkıntılı çalışıyor nedense. Sessize alırken verdiği tok hissi sessizden çıkarırken vermiyor. Ayrıca kamerayı açtığımda kameradan ses geliyor. Sorunlarım bunlardır.

Annemin iPhone 8 Plus telefonunun ve yakın arkadaşımın SE modelinin sessize alma tuşunda da aynı şey var. Bundan ötürü bir sorun yaşadıklarını görmedim. Kamera konusunda bilgim yok. Şayet kuşkunuz varsa Apple ile bir görüşün veya Vatan'a götürüp şikayetinizi dile getirin. Yardımcı olacaklardır.

Annemin iPhone 8 Plus telefonunda ve yakın arkadaşımın SE modelinde de aynı şey var. Bundan ötürü bir sorun yaşadıklarını görmedim. Kafanıza çok takmayın hocam. Şayet kuşkunuz varsa Vatan'a bir götürüp şikayetinizi dile getirin. Yardımcı olacaklardır.

2020 model 7800TL'lik bir telefonda böyle bir tuş bulunması çok saçma geliyor bana. Çok kişinin bozulduğunu duydum neden hala en üst modellerde bile bu tuş oluyor anlamıyorum.
Annemin iPhone 8 Plus telefonunun ve yakın arkadaşımın SE modelinin sessize alma tuşunda da aynı şey var. Bundan ötürü bir sorun yaşadıklarını görmedim. Kamera konusunda bilgim yok. Şayet kuşkunuz varsa Apple ile bir görüşün veya Vatan'a götürüp şikayetinizi dile getirin. Yardımcı olacaklardır.

Ayrıca kamera konusunda OIS olduğu için ses yapması normal deniyor fakat arkadaşım XR model telefonunda böyle bir ses olmadığını ve telefonumda bir sorun olabileceğini söylüyor.

2020 model 7800TL'lik bir telefonda böyle bir tuş bulunması çok saçma geliyor bana. Çok kişinin bozulduğunu duydum neden hala en üst modellerde bile bu tuş oluyor anlamıyorum.

İkon haline geldi artık bu hocam. Dediğiniz gibi bununla ilgili alternatif sunulabilir fakat Apple kendi çizgisinden gitmeyi tercih ediyor.

Ayrıca kamera konusunda OIS olduğu için ses yapması normal deniyor fakat arkadaşım XR model telefonunda böyle bir ses olmadığını ve telefonumda bir sorun olabileceğini söylüyor.

Ailemde ve çevremde ( ben de dahil ) neredeyse birçok kişi iPhone kullanıyor fakat bu kameradan ses gelmesi olayını ilk kez duyuyorum hocam. Yorum yapamayacağım. Telefonu yeni almışsınız bence bir an önce Apple ile görüşüp sorununuzu anlatın. Bir çözüm sunacaklardır.

İkon haline geldi artık bu hocam. Dediğiniz gibi bununla ilgili alternatif sunulabilir fakat Apple kendi çizgisinden gitmeyi tercih ediyor.

Ailemde ve çevremde ( ben de dahil ) neredeyse birçok kişi iPhone kullanıyor fakat bu kameradan ses gelmesi olayını ilk kez duyuyorum hocam. Yorum yapamayacağım. Telefonu yeni almışsınız bence bir an önce Apple ile görüşüp sorununuzu anlatın. Bir çözüm sunacaklardır.

Sizce aldığım Vatan Bilgisayar'la mı görüşmem daha iyi olur yoksa Apple yetkili servisi mi?

Apple servisiyle görüşmek daha mantıklı. Şarzı nasıl gidiyor hocam, ben de düşünüyordum ancak şarz eleştirilerinden dolayı almadım korkumdan.

Çok kişinin bozulduğunu duydum neden hala en üst modellerde bile bu tuş oluyor anlamıyorum.
Bozulmasının genel sebebi insanların telefonu hor kullanması.
2020 model 7800TL'lik bir telefonda böyle bir tuş bulunması çok saçma geliyor bana.
Ben 13 mini kullanıyorum gayet memnunum fakat tuş aşınmasın diye (bir zamandan sonra kırmızı boyası gidiyor) arkaya 2 kez dokunma komutunu atadım oradan sesi açıp kısıyorum.
5s den beri iPhone telefon kullanıyorum, bence normal değil.

Apple servisiyle görüşmek daha mantıklı. Şarjı nasıl gidiyor hocam, ben de düşünüyordum ancak şarj eleştirilerinden dolayı almadım korkumdan.

Şarjı sabah 90 civarıyken kullanmaya başlıyorum gün sonunda 20'lere düşüyor. Fakat şarj hızı çok güzel yarım saatte yüzde 50 şarj olabiliyor yani çok kullanışlı sorun yaşamadım.
Bozulmasının genel sebebi insanların telefonu hor kullanması.

Ben 13 mini kullanıyorum gayet memnunum fakat tuş aşınmasın diye (bir zamandan sonra kırmızı boyası gidiyor) arkaya 2 kez dokunma komutunu atadım oradan sesi açıp kısıyorum.

5Sden beri iPhone telefon kullanıyorum, bence normal değil.

13 mini de var mı acaba o ses.

Yeni konular

Geri
Yukarı