iPhone SE 2020 vs Samsung S20 FE (SD)

Bütçe
6000

Teknosorula

Centipat
Daha fazla  
Merhaba daha öncesinde telefon tavsiyesi adına bir konu açmıştım ancak bütçemi arttırdım ve bu iki telefon arasında kaldım. Maalesef bütçemi arttırıp iPhone 11 falan alamam.
Genel olarak günde 2-3 saat oyun oynarım (belirli aralıklarla aralıksız 3 saat değil yani) CoD Mobile gibi. İkisinin de kameraları benim için gayet yeterli. Aslında iPhone daha çok istiyorum ama batarya konusu kafamı kurcalıyor onun dışında iki cihazında tasarımları ve boyutları benim için iyi. Görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba daha öncesinde telefon tavsiyesi adına bir konu açmıştım ancak bütçemi arttırdım ve bu iki telefon arasında kaldım. Maalesef bütçemi arttırıp iPhone 11 falan alamam.
Genel olarak günde 2-3 saat oyun oynarım (belirli aralıklarla aralıksız 3 saat değil yani) CoD Mobile gibi. İkisinin de kameraları benim için gayet yeterli. Aslında iPhone daha çok istiyorum ama batarya konusu kafamı kurcalıyor onun dışında iki cihazında tasarımları ve boyutları benim için iyi. Görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Günde toplam 2-3 saat CoD Mobile gibi oyunlar oynayacaksanız bataryası memnun etmez SE 2020 modelinin.

S20 FE SD 865 model öneriyorum bende.

Kaç yıl güncelleme alır ikisi de?

SE 2020 için ben kafadan 4-5 yıl diyebilirim çok rahat.
iPhone 7, 6S bile hala güncelleme aldıysa o cihaz uzun yıllar alır.

Güncelleme konusunda Android markalar Apple rakibi olamazlar zaten :D

S20 FE modeli 3 yıl Android, 4 yıl güvenlik güncellemesi alacak diye biliyorum.

SE 2020 için ben kafadan 4-5 yıl diyebilirim çok rahat.
iPhone 7, 6S bile hala güncelleme aldıysa o cihaz uzun yıllar alır.

Güncelleme konusunda Android markalar Apple rakibi olamazlar zaten :D

S20 FE modeli 3 yıl Android, 4 yıl güvenlik güncellemesi alacak diye biliyorum.
S20 FE güncelleme süresi yeterli midir? En az 3-4 yıl kullanmam lazım.
Belirttiğim kullanıma göre iphone se alırsam günde ortalama kaç defa şarj etmem gerekir?

Son düzenleyen: Moderatör:
S20 FE güncelleme süresi yeterli midir en az 3-4 yıl kullanmam lazım.

Yeterlidir hocam.
Apple Android markalar gibi 80 farklı model cihaza sahip olmadığı için çok daha uzun yazılım desteği verebiliyor.

Yani Apple çok uzun destek veriyor, Android markalar kısa destek verdiğinden değil :D
Belirttiğim kullanıma göre iPhone SE alırsam günde ortalama kaç defa şarj etmem gerekir?

2 veya 3 sefer hocam.

1 tanesi uyumadan önce dersek gün içinde 1 kez veya 2 kez.

Yeni konular

Geri
Yukarı