iPhone SE 2020 Wi-Fi sorunu olduğunu nasıl anlaşılır?

Turk Kahvesi

Kilopat
Makaleler
2
Arkadaşlar daha önce de buna benzer bir konu açtım burada biraz daha konu farklı.

Arkadaşlar telefonumdan Wi-Fi bağlanıp belirli bir süre kullandıktan sonra internet gidiyor, Wi-Fi işareti var ama internet gelmiyor. Telefonu yeni aldım modeli iPhone SE 2020.

Aldığım yere götürdüm tanıdıktı servis müdürünü aradı yarın yetkili servisteki müdüre götürürüm. Sorum Wi-Fi sıkıntı olduğunu nasıl kanıtlarım? Çünkü ağa bağlandıktan belirli bir süre sonra sorun yaşıyorum. Hatta ekran videosu bile aldım Wi-Fi kapatıp açınca düzeliyor.

Bütün her şeyi denedim, sorunun donanımsal olduğuna eminim. Yeni aldığım cihazda böyle sorun çıkması canımı sıktı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gelişmiş hata tespit yazılımı bir şey bulamazsa normal testlerden de geçiriliyor. Endişe etmenize gerek yok.
Test yaptılar normal gözüküyor dediler. Detaylı inceleme için farklı bir servise göndermemiz gerekiyor dediler. Ben de göndermedim telefonsuz kalmamak için. Şimdi ne yapmalıyım?

Videoya alıp kanıt olarak gösterirseniz sadece testten geçmesine yardımcı oluyor. O yüzden, Genius Bar dışında pek seçenek kalmıyor.

Yakın tarihte aldıysanız iade hakkınızı kullanabilirsiniz.
Telefon 3 gün oldu alalı 3 gündür uğraşıyorum.
Telefonda kronik sorun var yabancı sitelerde aynı sorundan muzdarip çok kullanıcı var. Tek çare kaldı servise verip Apple merkezine yollamak.
Umarım orda sorunu tespit edebilirler.
Videoya alıp kanıt olarak gösterirseniz sadece testten geçmesine yardımcı oluyor. O yüzden, Genius Bar dışında pek seçenek kalmıyor.

Yakın tarihte aldıysanız iade hakkınızı kullanabilirsiniz.
Hocam başka servise verdim testen geçti. Ama teknik elemanla konuştum, cihazı kendi test ediyor video falan açıyor bakıyor pazartesi teslim edecek. Bakalım ne olacak.

Son düzenleme:
Ben bir, bir buçuk aydır 2020 iPhone SE kullanıyorum ben de öyle bir sorun olmadı çoğunlukla mobil veriyi kullanıyorum ama Wi-Fi'yi kullandığımda böyle bir sorunla karşılaşmadım (telefonu Vatan Computer'den aldım)

Bende de aynı sorun var, @Turk Kahvesi servise gönderdiniz mi hocam? Cidden iş yerinde kanser olmak üzereyim.

Geri
Yukarı